Skocz do zawartości
Forum

antydepresanty


Gość jxj20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś znający się na rzeczy mógłby mi doradzić w jaki sposób ulżyć sobie przy dokuczliwych skutkach ubocznych?Strasznie się męczę a to dopiero początek zaleconego leczenia. Najgorsza jest bezsenność i drętwienie nóg i rąk jak próbuję zasnąć. Przy tym silny jadłowstręt i mdłości.Moje napady lęku są jeszcze bardziej nasilone. W domu chodzą na palcach, żeby nie sprowokować u mnie gwałtownych reakcji. Jak to wytrzymać zanim leki zaczną działać?Nie mam już siły...

Odnośnik do komentarza

Psychiatra przepisał mi nexpram i trittico na noc. Powiedział, że to ostatnio dosyć popularne połączenie i dobrze tolerowane przez pacjentów. Ściśle trzymam się zaleceń lekarza jeśli chodzi o dawki. Zostałam uprzedzona o możliwych skutkach ubocznych ale nie spodziewałam się, że będą one aż tak uprzykrzające funkcjonowanie. Może jedyną metodą jest przeczekanie najgorszego, ale mam swoje obowiązki, których obecnie nie jestem w stanie wykonywać przez te dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Nexpram i Trittico to leki przeciwdepresyjne, przeciwlękowe i uspokajające. Trittico CR to tabletki o przedłużonym uwalnianiu. Jesteś na początku leczenia, więc skutki uboczne mogą być rzeczywiście mocno uciążliwe. Mam jednak nadzieję, że z każdym kolejnym dniem będzie lepiej i niepożądane skutki będą stopniowo znikać. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...