Skocz do zawartości
Forum

pomoc


Gość naDnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Dlaczego tak jest, ze wszyscy- rodzina i znajomi wiedzą i widzą ze spadam na dno jednak nie robią nic poza "wewnetrzną debatą"- ja to zwyklym obgadaniem nazwę i polepszaniem samopoczucia wlasnego ..
Jawnie przyznaje się do problemu , proszę o pomoc a oni nic! - znowu się napila..tyle robia i mówią.
Owszem napilam się..żeby nic nie czuc.
Potrzebuje pomocy i wsparcia w tym kryzysie i zalamaniu.

Odnośnik do komentarza

Wiesz myślę że po prostu ich to mogło przerosnąć wiec nie radzą sobie z twoim problemem :(a czy Ty sama próbowałaś coś zmienić walczyć o siebie ? byłaś u psychologa,albo w kościele ? w takich chwilach każdy człowiek potrzebuje pomocy innej osoby ,jeśli masz przyjaciela to poproś o rozmowę i pomoc , na pewno Ci pomoże jeśli jest prawdziwym przyjacielem. Jeśli chcesz pogadać to pisz tu .pozdrawiam i życzę powodzenia .

Odnośnik do komentarza

Musisz sama pomyśleć o sobie!!! jeśli ty nie zadbasz , to kto ? kochaj siebie i pamietaj że jesteś najważniejsza , musisz walczyć ! wiem co mówię też mam teraz ciężki okres w życiu ! alkohol pity co dziennie wyniszczy twój organizm od środka i z zewnątrz też nie wspominając o wstrętynym uzależnieniu. spróbuj załorzyc sobie wszywkę u lekarza mój znajomy nosił i przez 6 miesięcy nawet kropli nie spróbował mało tego mineło już 7 miesięcy i nie pije .więc pomaga!!!
powodzenia

Odnośnik do komentarza

naDnie, rozumiem, że potrzebujesz pomocy i wsparcia ze strony bliskich, którzy mogliby Ci dodawać energii w walce z nałogiem, ale podejrzewam, że ich ten problem również przerasta i nie wiedzą, jak Ci pomóc. Wspomniałaś, że mieszkasz na wsi i masz małe możliwości, by pomóc sobie sama. W pierwszej kolejności odsyłam Cię na stronę PARPA (Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych), na której znajdziesz m.in. wykaz placówek, w jakich możesz szukać wsparcia na terenie Twojego województwa/powiatu. Po drugie, powinnaś skierować swoje kroki w kierunku Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Tam powiedzą Ci, co masz robić i pokierują Tobą. Pozwól sobie pomóc. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...