Skocz do zawartości
Forum

Zamknięty partner


Gość Agata1995

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim,

Mam problem z moim chłopakiem. Otóż jestesmy ze soba 5 miesięcy. Jest on bardzo zamkniętym człowiekiem, nie lubiącym rozmawiac o problemach i tym co siedzi w jego głowie. Ja natomiast staram sie pokazać ze mu ufam, mowić mu co tylko mnie boli itp myśląc ze jak zauważy to i on podejmie kroki by powoli mi mowić wszystko. Tak jak powinno byc w zwiazku. Teraz czuje sie tak jakby mi nie ufał a on po prostu mi mowi ze nie potrafi. Pod przymusem cześciowo mi powie o co chodzi gdy ma dola lub jest smutny. Straci nastrój i moze do mnie nie pisac przez cały dzien, kilka dni a jak zapytam co sie stało to powie ze nieważne i ze pewnie jutro mu przejdzie. A ja siedze i sie zastanawiam jak mu pomoc, co sie dzieje w jego głowie, martwiąc sie o niego. Macie jakies rady?

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Agata1995, prawdopodobnie różnicie się z chłopakiem cechami osobowości. Ty jesteś bardziej ekstrawertyczna, lubisz rozmawiać z bliskimi o swoich uczuciach, musisz przegadać problemy, natomiast Twój chłopak jest raczej zamknięty w sobie. Niewykluczone, że to introwertyk, który raczej wszystko dusi w sobie. Z drugiej strony, może faktycznie mieć jakieś problemy emocjonalne, z którymi sobie nie radzi, a którymi nie chce obciążać Ciebie, dlatego milczy. Może być też tak, że nie ma takiego wglądu w siebie, dlatego unika rozmów z Tobą. Potrzebna Wam szczera rozmowa. Powiedz swojemu chłopakowi, co czujesz, kiedy nie chce z Tobą rozmawiać, że czujesz się, jakby Ci nie ufał itp. Może mając taką wiedzę, zacznie powoli się przed Tobą otwierać. A może konieczna jest konsultacja u psychologa? Nie wiem... Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...