Skocz do zawartości
Forum

Kobieta jako zabawka - jak tego uniknąć


Gość Memememe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie stac sie zabawka faceta w zwiazku lub przejrzec go na samym poczatku? Tak sie tego boje. Jak mozna tgeo uniknac? Jak Wy unikacie? Jak odkryc bez umiejetnosci jasnowidzenia, czy ktos chce nas tylko jako zabaweczke? Przeciez mezczyzni (nie mowie ze kobiety nie, ale pisze z perspektywy kobiety i tego dotyczy moj watek) - latami potrafia udawac i oszukiwac, mistrzowsko...

Odnośnik do komentarza

Memememe, chyba nie ma uniwersalnej metody na to, by poznać intencje mężczyzny, z którym się spotykamy. Wydaje mi się, że zanim zdecydujemy się na poważny związek, najlepiej na początku dobrze zapoznać się z tą osobą, poznać jej przemyślenia, oczekiwania, marzenia, styl życia, dom, w którym mieszka, ludzi, jakimi się otacza... Poza tym, niepotrzebnie generalizujesz, bo nie wszyscy mężczyźni traktują kobiety instrumentalnie, jako zabawki. Myślę, że czasami jesteśmy traktowani tak jak pozwalamy się traktować. Nie zawsze, ale jednak. Jeżeli od początku jasno komunikujemy swoje zasady, myśli, oczekiwania, stawiamy określone granice, to sądzę, że facet może się domyślać, czego oczekiwać od takiej kobiety, a czego nie, czy angażować się w taki związek, czy nie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Hmm a jak poznać to, że kobieta chce potraktować mężczyznę jako zabawkę? Można i w tę stronę zapytać.

Mam z tym nieprzyjemne przeżycia. Każda osoba która chce tak postąpić ma inne techniki, ale ze swojego doświadczenia mogę napisać, że jeżeli druga osoba dawno temu rozstała się z byłym/byłą i pomimo tego nadal trzyma rzeczy od niego (listy, zdjęcia itp), nadal o nim/niej wspomina, chce z nim/nią utrzymywać kontakt (w przyjaźń z byłymi nie wierzę), a Ciebie traktuje jak zło konieczne to trzeba wtedy uciekać.
Najszybciej sprawdzić można zamiary drugiej osoby poprzez:
-Nie pakowanie się od razu z drugą osobą do łóżka (typowy wariant dla kobiet)
-Nie wydawanie od razu grubych pieniędzy na kobietę (wariant dla mężczyzn).
Oczywiście jedno i drugie moze funkcjonować zamiennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...