Skocz do zawartości
Forum

Wasza opinia na temat słów mojego chłopaka?


Gość Karmel5

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdrosna o wszystko co się rusza, i taka, że mnie zupełnie nie rozumiesz chyba. Myślisz że dziewczyna dla chlopaka nie musi pięknie wyglądać, się szykować, pokazywać codziennie, że kocha się drugą osobę. Możliwe że to jest moja wina, może za mało robię komplementów. Bo nie rozkwitłaś, a chcę tego, bardzo chcę, brakuje mi w Tobie kwietnięcia kobiecego, którym Ty mnie potrafisz zwalić z nóg. Tak miałaś momentami, ale teraz jest inaczej. pragnę byś była bardziej otwarta. Nie chcę widzieć Cie zamkniętą w sobie, nie chcę widzieć Cię smutnej, chcę tylko tego byśmy starali się nawzajem . Musisz sie otworzyć . Cieszą mnie nawet małe szczegóły . Wtedy zauważysz , że inaczej zachowuje sie wobec Ciebie. Jesteś zamknięta i nie dbasz o swoje piękno, a tylko wywalasz sie na mnie z tekstami zazdrosci .Myślisz , że dlaczego podobają mi sie inne dziewczyny ? Bo ty mi nie zapewniasz mi w pełni piękna kobiecego .Ale potrafisz ,naprawde potrafisz , ale nie chcesz. Jest dużo dziewczyn , ktore mi sie podobają . Mysle czasem a fajnie by taką miec , ale ja kocham Ciebie i potrzebuje od Ciebie wszystkiego .Mozliwe , ze duzo wymagam , mozliwe , ze jestem niekompetenty wobec Ciebie . Ale poprzez twoje zachowanie ja wyrazam sie zewnetrznie tak samo jak ty.Żadna inna kobieta mi nie zapewni takiego dbania o mnie, troski , żadna inna kobieta nie pokocha mnie tak jak ty to robisz.

Odnośnik do komentarza

A jest tu coś do komentowania?. Chłopak wylał wszystko co mu się podoba/co nie na Twój temat.. .
Pokazuje Ci, że chciałby zobaczyć Cię w pełni kobietą,nie tylko wewnętrznie,ale zewnętrznie.. . Mężczyzna także potrzebuje ciepła od kobiety.. . To my jesteśmy tym motorkiem napędowym dla nich.. .
Zazdrość to nic innego jak zaniżone poczucie własnej wartości.. skoro jesteś zazdrosna a tak jak partner mówi,nie dbasz o swój wygląd,(pamiętaj,że mężczyźni to wzrokowcy i na pierwszym miejscu jest jednak pożądanie u nich..),o ubiór, o to by Cię Twój własny mężczyzna pożądał to nie dziw się,że mężczyzna da Ci powody do zazdrości.. .
Na moje oko to co partner Twój robił to było pokazanie Ci,że coś jest nie tak..i jego słowa to potwierdzają..Każdy mężczyzna chce się swoją wybranką "pochwalić" przed innymi,chce mieć niejako dowody,że jego wybór jest tym właściwym.. .
Jedynie co tu można doradzić to tyle,albo i aż tyle "posłuchaj wskazówek swojego partnera (i niech on również da coś od siebie, słuchając co Ty masz do powiedzenia) i razem pracujcie nad poprawą w Waszym związku".
Pozdrawiam:).

Odnośnik do komentarza

Twojemu parterowi zależy pewnie przede wszystkim na tym, żebyś przestała nieustannie go posądzać o niewierność, o to, że spogląda na inne kobiety. Chciałby, żebyś się przed nim otworzyła, rozkwitła i zdaje sobie sprawę, że masz w sobie ten potencjał, tylko go tłamsisz, bo niepotrzebnie porównujesz się do innych kobiet i dewaluujesz swoje zalety. Cóż z tego, że Twój chłopak nawet spojrzy sobie na inne panie? Sam powiedział, że wiele kobiet mu się podoba wizualnie, bo są atrakcyjne, ale tylko Ciebie kocha, Ciebie wybrał. Nie zawiążesz przecież mu oczu, a na świecie jest mnóstwo pięknych kobiet, które mogą się podobać. Popracuj nad swoją samooceną, dodaj sobie pewności siebie, zadbaj o siebie, nałóż jakiś fajny ciuszek, zrób makijaż, poczuj się swobodnie w swoim ciele, a zobaczysz, jak będzie na Ciebie patrzył Twój partner. Jestem pewna, że będzie zjadał Cię wzrokiem ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...