Skocz do zawartości
Forum

Czyżbym za bardzo się przejęła?


Gość Karmel5

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopak jest za granicą ja wariuje juz wyslalam to co pisal mi kiedys gdy bylam zazdrosna ze nie jestem kobieca , ze podobaja mu sie inne dziewczyny. Dziewczyna dla chlopaka musi wyglądac pieknie. Ze jestem zamknieta w sobie, ze momentami kiedys powalałam go z nog , ale teraz nie i ze jestem zazdrosna o wszystko co sie rusza. Tam mu dawno napisalam ze to rozumiem itd zaczelam sie malowac. Jakis facet z portalu pisal mi , ze moj chlopak mnie zdradza , jest ze wzgl.na moj charakter i dlatego te kłótnie . Spac nie moge po tym co.mi tamten chlopak napisal.

Odnośnik do komentarza

Co to za "życzliwy chłopak" doniósł Ci, że Twój partner Cię zdradza? Skąd on ma takie informacje i czy są one wiarygodne? Może wszystko wyssał sobie z palca, by zasiać w Tobie niepokój, a Ty mu bezwiednie uwierzyłaś? Czy wcześniej Twój partner dawał Ci powody do zazdrości? Rozumiem Twoje obawy, wątpliwości, ale tak naprawdę nie masz "twardych dowodów" na niewierność partnera. Rewelacje, które usłyszałaś od "życzliwego chłopaka" należałoby zweryfikować, bo tak to zostaje Ci tylko bezsensowne zadręczanie się i rozmyślanie o tym, czy partner Cię zdradza... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...