Skocz do zawartości
Forum

Czy można sprawdzić, czy facet cię zdradza za granicą?


Gość Karmel5

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy tak na zarty powiedzialam , ze biore jego telefon to od razu przybiegl tak jak.by mial cos do.ukrycia . Gdy wzielam jego telefon to dziwnie zareagowal chcial go mi odebrac . Ja wzielam go zeby nic sie nie.uszkodzilo i odlozylam na szafke.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, najlepiej szczerze z nim porozmawiac. Bo kontrolowanie, sprawdzanie, inwigilacja jest ostatecznoscia. Jak nic nie powie, to obserwuj i zawsze mozna wynajac detektywa, mozna sprawwdzic bilingi. Duzo jest symptomow na zdrade np wieksze dbanie o siebie, zaczecie choddzenia na silownie, dieta, zmiana perfum, wody po goleniu. Notoryczne pilnowanie telefonu i chodzenie z nim nawet do toalety wychodzenie czeste z domu pod pretekstem np wyrzucenia smieci, kupienia fajek czy z psem, a wczesniej trzeba bylo prosic o to.

Odnośnik do komentarza

Karmel5, związek na odległość jest trudny, bo wymaga właśnie dużego zaufania do partnera. Tobie najwidoczniej tego zaufania brakuje, bo nie wierzysz swojemu chłopakowi, zastanawiasz się, czy Cię nie oszukuje. Skąd tego typu przejawy? Czy Twój chłopak dał Ci kiedykolwiek powód do zazdrości, zdradził Cię? Nadużył Twojego zaufania? Możliwe, że przesadzasz, a Twoja zazdrość jest niemal chorobliwa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

W poprzednim zwiazku ktos mnie zdradzil oraz ten chlopak z ktorym jestem wypisywal do obcych kobiet ale to bylo w maju i wyslal nagie zdjecie . Wybaczylam mu , ale wciaz sie boje , ze zrobi mi tak jak.moj byly facet i porzuci chodz twierdzi ,ze jestem wspaniala. Jestem z nim rok i miesiac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...