Skocz do zawartości
Forum

Uraz po nawracających zapaleniach pęcherza


Gość Kroplawody

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kroplawody

Witam od kilku lat mam bardzo poważny uraz i nie wiem co mam robić nie umię z tym sobie poradzić,więc kilka lat temu zachorowałam na chorobę zwaną pęcherzem nie wychodziłam z domu od 3 lat,miałam depresję ,doła zadawałam sobie dlaczego ja mnie to spotkało,codziennie ataki ,szpitale itd nie mogłam chodzić siedzieć,leżeć kuło bolało szczypało itd lekarstwa brałam i nic aż do dzisiaj boję się zdomu wychodzić bo jak wyjdę czuję że mam parcie na mocz i wiadomo co się może stć ja mam uraz po tylu latach, zastrzyki jeździłam wszędzie,strach ma duże oczy jak to mówią boję się wszędzie sama chodzić jeździć a jak mam ataki i boli kłuje w cewce moczowej to już myśli się głębią różne w głowie że nie dam sobie rady,jak przezwyciężyć lęk strach przed pójśćiem do miasta do ludzi,przechodzi mi gdy z kimś porozmawiam rozmowa mnie uspokaja ale wyniki moczu posiewu mam idealne bakteri leukocytów białka nie mam tylko pozostał w głowie ten strach uraz jak z tym walczyć co mam robić przerosło mnie jem na dywanie w pokoju bo na usg mniednicy mniejszej mnie jeszcze boli kłuje ciekawe co wyszuka,nie radzę sobie z tym chcę wszędzie jeżdzić chodzić a nie mogę strach jak go przezwyciężyć.Może ktoś ma podobny problem jak ja proszę piszcie.Zmartwiona jestem,załamana

Odnośnik do komentarza

nie ma czegoś takiego jak ,, choroba zwana pęcherzem". Pęcherz moczowy ma każdy. Skoro masz dobre wyniki to wystarczy dbać oto aby znowu się nie przeziębić, musisz poproatu bardzo uważać na to jak się ubierasz, gdzie siadasz czy nie jest Ci zimno, wtedy zapalenie nie wróci. Do tego możesz pić herbatę żurawinową lub łykac jakieś tabletki z żurawiną, co by zabezpieczyć się profilaktycznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...