Skocz do zawartości
Forum

Tycie po antydepresantach


Gość załamka34343wq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamka34343wq

Byłam wczoraj u psychiatry przepisał mi dwa leki ''Sedam'' i ''Paxtin'' co do tego drugiego leku mam wątpliwości, czytałam opinie i duzo osob sie wypowiedziało,że przytyło po nim 10-15 , boje się,że spuchnę , jetsem przewrażliwiona na punkcie swojego wyglądu , jestem szczupla i nie chciałabym tyć przez leki. Mam go zażywać tylko na noc, nie wiem czy sam ''Sedam ''mi wystarczy? sedam mam brać , 1/4 - rano , 1/4 w południe i wieczorek 1/2 tabletki ... z kolei ten PAXTIN tylko wieczoreem,
Ale obawiam się,ze nie minie mi nerwica natręctw ,stres..jesli go nie bede brac :( , moze znacie jakieś zamienniki ? lub leki o podobnym działaniu? po ktorych sie nie tyje? co mam zrobic z tym,??

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

zawracanie głowy

to bardzo dobre i skuteczne lekarstwa i jeśli się leczysz u psychiatry to stosuj się do jego zaleceń a jak Ci nie pasuje to sobie idź do znachora albo wróżki a nie pytaj na forum, co ludzie sadzą o zmianie zaleconego sposobu zażywania przepisanych leków, bo to jest śmieszne !

Odnośnik do komentarza

Pangolin2
zawracanie głowy

to bardzo dobre i skuteczne lekarstwa i jeśli się leczysz u psychiatry to stosuj się do jego zaleceń a jak Ci nie pasuje to sobie idź do znachora albo wróżki a nie pytaj na forum, co ludzie sadzą o zmianie zaleconego sposobu zażywania przepisanych leków, bo to jest śmieszne !

Czytałam opinie,że jest dobry i wielu osobom pomógł, którzy mieli podobne objawy do moich, mysle ze zdrowie jest wazniejsze niz waga, choć boli mnie to,że mogę przytyć i obawiam sie niepoządanych działan..

Odnośnik do komentarza

załamka34343wq, proponuję stosować się do zaleceń lekarza. Weź leki, a zobaczysz, jak na nie reagujesz. To, co jest napisane w ulotce leku w działaniach niepożądanych wcale nie musi się u Ciebie sprawdzić. Każdy indywidualnie reaguje na leki. Jedna osoba po leku przytyje, a druga na takim samym leku będzie chudnąć. Jeżeli się okaże, że tyjesz po Paxtinie, wówczas porozmawiasz z lekarzem psychiatrą o ewentualnej zmianie leków. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

~Autorka
Pangolin2
zawracanie głowy

to bardzo dobre i skuteczne lekarstwa i jeśli się leczysz u psychiatry to stosuj się do jego zaleceń a jak Ci nie pasuje to sobie idź do znachora albo wróżki a nie pytaj na forum, co ludzie sadzą o zmianie zaleconego sposobu zażywania przepisanych leków, bo to jest śmieszne !

Czytałam opinie,że jest dobry i wielu osobom pomógł, którzy mieli podobne objawy do moich, mysle ze zdrowie jest wazniejsze niz waga, choć boli mnie to,że mogę przytyć i obawiam sie niepoządanych działan..

Kotku! Absolutnie nic się nie martw . Zdecydowana większość facetów uwielbia pulchne kobiety aczkolwiek nie wszyscy się do tego przyznają :D !

Odnośnik do komentarza

Kotku! Absolutnie nic się nie martw . Zdecydowana większość facetów uwielbia pulchne kobiety aczkolwiek nie wszyscy się do tego przyznają :D

Lecz się albo nie kłam.

załamka34343wq - nie załamuj się bo skutki uboczne nie muszą wcale wystąpić u Ciebie. Nie musisz przytyć 10 kg. Wystarczy, że przytyjesz 3 to będziesz wiedzieć, że lek trzeba zmienić na inny a póki co nastaw się na to, że nic się nie stanie i po prostu waż się raz w tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...