Skocz do zawartości
Forum

Problemy z przejadaniem się


Gość 4G

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie cierpię na przejadanie się związane z innymi czynnikami psychologicznymi.
I. Czy w przeszłości mogła to być bulimia w pewnych okresach?
Pierwszy : miałem po schudnięciu kilkunastu kg 110 kg, które mimo prawie codziennych obfitych wieczornych posiłków utrzymywałem dzięki długim wycieczkom rowerowym.
Drugi : obfity wieczorny posiłek np.: chipsy, chrupki, cola, ciasteczka, tabliczka czekolady był rekompensowany spożywaniem w ciągu dnia wyłącznie produktów z diety Multaben.
Byłem otyły – 130 kg, ale zależało mi na dalszym nieprzytyciu.
II. Czy jednak może zdarzyć się taka sytuacja, że wyląduje na ostrym dyżurze w szpitalu psychiatrycznym.
Na myśl przychodzą mi następujące sytuacje :
1. Mam przepuklinę – ona nie może być operowana ze względu na otyłość. Na skutek przejedzenia dojdzie do uwięźnięcia jelit i operacji natychmiastowej – po zabiegu w szpitalu na oddziale chirurgicznym zostanę skierowany na dalszą hospitalizację do szpitala psychiatrycznego.
2. Nagłe krótkotrwałe zasłabnięcie – czytałem historię dziewczyny cierpiącej na bulimię, która po omdleniu wylądowała w psychiatryku. Mam problemy z krążeniem.
3. Pojawienie się myśli samobójczych – w tej chwili ich nie mam, ale prawie wszystkie dziewczyny bohaterki ROZMÓW W TOKU cierpiące na podobną chorobę - bulimię je miały. Czy przy tym schorzeniu istnieje takie ryzyko?
4. Inne?

Odnośnik do komentarza
Gość Kamczatka

Odnośnie pierwszego pytania - tak to mogła być bulimia.
Odnośnie drugiego pytana - o ile sam nie bedziesz zagrażał sobie i innym ludziom to nie trafisz na oddzial psychiatryczy. Co najwyżej dostaniesz do niego skierowanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...