Skocz do zawartości
Forum

Złość wobec najbliższych


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, zastanawiam sie juz czy nie mam choroby psychicznej. Mam 4 letnie dziecko i meza. Od paru miesiecy nie radze sobie z ogromem obowizakow domowych, praca, szykowaniem na czas malej do przedszkola, zajmowaniem sie psem z rana. Moj kazdy poranek to jak sodoma i gomora. Ja spiesze sie zeby wyszykowac siebie i mala na czas a tu jeszcze pies do wyjscia, sniadanie do zrobienia, sniadanie do pracy. Powoli pekam i na dzien dzisiejszy jestem jak chodzaca bomba zegarowa i non stop krzycze. Moim najblizszym juz zniczym innym sie nie kojarze tylko z krzykiem, przeklinaniem, placzem. Ciagle groze ze sie wyprowadze. Czuje ze mam wszystkiego dosc. Jak przekonac znowu siebie ze to rodzina jest najwazniejsza wartoscia. Nie wiem jak zapanowac nad nerwami. Do niczego nie moge sie zmusic. Masakra. Prosze pomozcie moze przeszliscie przez cos podobnego. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

To już tym psem chyba mąż powinien się zająć ,nie uważasz!?
Raniej trzeba też wstać /wcześniej chodzić spać/,wyspanie jest najważniejsze,to Twoja nerwowość też się zmniejszy,będziesz mniej przemęczona,

ale jeśli zauważasz u siebie inne niepokojące objawy,chwiejny nastrój czy zachowania nieadekwatne do sytuacji,itp.to wybierz się do psychiatry ,on to najlepiej oceni.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

nature79, a nie pomyślałaś, że najzwyczajniej w świecie jesteś przemęczona i masz za dużo obowiązków na głowie, dlatego jesteś sfrustrowana, zła i wyżywasz się na innych? Może warto przedyskutować podział obowiązków z mężem? W małżeństwie czasem trzeba renegocjować dotychczasowe ustalenia, które po pewnym czasie mogą się już nie sprawdzać. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...