Skocz do zawartości
Forum

Drżenie rąk i kołatanie serca w reakcji na stres


Gość omenaip

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż w kwietniu miał napad padaczki poalkoholowej.To było przerażające!!był spokój przez miesiąc, ale potem ponownie zaczął pić.Drugi napad miał we wrześniu.po tym traumatycznym zdarzeniu mój organizm nie wytrzymał-zaczęło się silne pieczenie sóry, drżenei rąk, bóle brzucha, kołatanie serca.Nie nadawałam się do pracy, poszłam do lekarza. Diagnoza-silna reakcja na stres i zespół stresu pourazowego. Przepisał Atarax(hydroxyzynę)i cital.Leki biorę od ponad 2 miesięcy.Męża oczywiście wyrzuciłam z domu, ale teraz wiem, że zrobiłam to za późno, mogłam wcześniej podjąć taką decyzję, nie doszło by do tego, że straciłam zdrowie!Gdy mąż był po ataku jeszcze kilka dni w domu, bałam się , że zaraz ponownie upadnie, w nocy było najgorzej, bałam się z nim przebywać, spałam u rodziców-dlatego postanowiłam ,że to koniec!są dni , gdy objawy mojej"choroby"strasznie się nasilają,najgorsze jest pieczenie skóry, dziwne mrowienie, powiązane z silnym lękiem. Zaczęłam bać się pijanych ludzi w tramwaju i na ulicy,myślałam nawet o tym,że może mi się zdarzyć taki napad, pomimo tego, że nie piję. Kiedy te objawy ustąpią? czy do końca życia będę brała leki???????

Odnośnik do komentarza

Dlaczego organizm człowieka w taki sposób reaguje na silny stres? Czy w przyszłości np. podczas jakiegoś nieprzyjemnego wydarzenia (np. śmierć kogoś z rodziny lub wieść o wypadku)może spowodować nawrót objawów? Ile powinno trwać leczenie , by pozbyć się tych objawów już na zawsze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...