Skocz do zawartości
Forum

Córka źle się czuje śpiąc w obcym miejscu


Gość opuch

Rekomendowane odpowiedzi

Moje 7 dziecko dostaje histerii jak ma u kogos z rodziny albo znajomych spacto samo dotyczy sie hoteli wanny sztuccow mowi ze sie brzydzi i boi co dolega mojej corce?ostatnio bylismy z nia na wycieczce wynajelismy prywatna kwatere ona w tej poscieli nie czula sie dobrze cala byla napieta nie mogla spac bo bardzo jej przeszkadzalo ze ktos obcy przed nia tam spal.musielismy przerwac pobyt zeby dziecko sie nie meczylo.co jej dolega?

Odnośnik do komentarza

Tak szczerze, to nie łudz się, że zaraz ktoś ci wyskoczy z trafną diagnozą. Chcesz wiedzieć co się dzieję i co z tym zrobić, to musisz iść do psychologa, który ją, że tak powiem, obejrzy na żywo i porozmawia z toba i córka.

Z tego co piszesz to może być to zaburzenie obsesyjno-kompulsywny, może też być autyzm i nie tolerowanie zmian, a może być coś zupełnie innego. Najważniejsza jest tu przyczyna, która możesz spróbować wykryć zanim trafisz do psychologa.
Od kiedy występują histerie, czy coś się zmieniło co mogło spowodować zmianę zachowania, co corka czuję, jak, dlaczego. Pomysl nas pokojnie.

Odnośnik do komentarza

opuch,tak jak już ktoś wcześniej słusznie zauważył, nie da się postawić diagnozy drogą wirtualną i znaleźć przyczyny niepokojącego zachowania Twojej córki. To może być jakaś nadwrażliwość sensoryczna, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, reakcje właściwe dla autyzmu, jakieś fobie itp. Po trafną diagnozę powinnaś udać się razem z córką do psychologa dziecięcego. Konieczne jest przeprowadzenie wnikliwego wywiadu (Jak do tej pory rozwijała się córka?, Czy nie zauważyłaś innych niepokojących zachowań u córki?, Jak córka radzi sobie w szkole?, Jak wyglądają jej relacje z rówieśnikami?, Czy w ostatnim czasie córka nie przeżyła żadnych traum albo dużych zmian? itp.). Odsyłam do specjalisty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...