Skocz do zawartości
Forum

Oczernianie nowo poznałego chłopaka przez obcą dziewczynę


Gość olKaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olKaaaaaaa

Witam!
Pisze, zeby podzielic sie dziwna sytuacja jaka miala u mnie ostatnio miejsce i prosze o rady oraz opinie na ten temat- jestem ciekawa.

W zeszla sobote bylam na weselu i poznalam pare nowych osob, duzo bawilam sie tez z takim jednym chlopakiem, fajnie sie dogadywalismy ale to tyle jesli o to chodzi. Na nastepny dzien dostalam na facebooku wiadomosc od dziewczyny, ktorej w ogole nie znam, ona mnie tez nie. W tej wiadomosci niezle pojechala po tym wlasnie chlopaku z wesela. Oczernila go przypisujac my chyba wszystkie mozliwe choroby i problemy psychiczne wlaczajac w to bicie jej itp a wiem, ze to na 100% nieprawda (ja i on mamy wielu wspolnych znajomych ktorzy go dlugo znaja i to jest niemozliwe).

Czy waszym zdaniem powinnam cos z tym zrobic? Nie chcialam sie znizac do jej poziomu wiec zignorowalam jej krotkie wypracowanie ale zastanawiam sie czy chlopak nie powinien przypadkiem sie dowiedziec, ze ktos mu ewidentnie chce zaszkodzic? Jakie opinie??
Dzieki z gory!!

Odnośnik do komentarza

Witaj olKaaaaaaa :)

To jakaś zawiedziona "była", która szuka zemsty. Ja bym jej odpisała (odnośnie tego że ten chłopak ją bił) że szkoda, żeby się ładnie ubrała i poszła do lekarza. Ale lepiej tego jednak nie robić. Trolla się nie karmi. Napisz po prostu, że sobie nie życzysz otrzymywania wiadomości od niej. Gdyby do Ciebie kolejny raz pisała to gromadź dowody, bo kto wie czy to się nie przerodzi w nękanie.

A chłopak z pewnością doskonale wie o tym co ona wyprawia więc chyba nie ma sensu dolewać oliwy do ognia. Na tym etapie po prostu obserwuj co się będzie dalej działo.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcami. Podejrzewam, że dziewczyna, która napisała do Ciebie wiadomość, obsmarowując w niej chłopaka, albo jest jego byłą dziewczyną, która wylewa na niego swoją żółć, albo dowiedziała się, że bawiłaś się dość fajnie z tym chłopakiem na weselu i z obawy, że może coś między Wami się rozwinąć, próbuje Cię zniechęcić, robiąc antyreklamę chłopakowi. Nie zwracaj uwagi na jej słowa i obserwuj, jak rozwinie się dalej sytuacja. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie przedmówcy mają rację, ale też wiele razy czyta się, że ktoś na zewnątrz jest cudowny i wspaniały, a w bliskich kontaktach okazuje się tyranem zdolnym do przemocy.

Ja bym radziła byś nie odpowiadała, nie pokazywała - po prostu zlekceważyła ten wpis.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...