Skocz do zawartości
Forum

Zmęcznie, zdenerwowanie i brak kontroli


Gość ma.ty.ld.a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma.ty.ld.a

Napisze pokrótce: czasami mam tak, jak jestem zdenerwowana, że bardzo dużo mówię, ciężko mi przerwać, wchodzę komuś w słowo, do tego mam tak jakbym nie do końca się kontrolowała np. pytam o coś zupełnie oczywistego, ciężko mi powiedzieć coś w skrócie, uporządkować myśli, uspokoić się. Mam wrażenie jakbym była taka "rozedrgana". Kiedyś nowo poznani znajomi zarzucili mi, ze cały czas na nich krzyczę- ja nie krzyczę, po prostu głośno mówię, ciężko mi się tego oduczyć, w pracy (to była praca biurowa) zwracano mi często na to uwagę, mnie to tylko jeszcze bardziej denerwowało, kiedyś powiedziłam im, żeby mnie w takim razie zwolnili, bo nie umiem inaczej. Jestem emocjonalna, nerwowa, odkąd pamiętam obdzieram skórki wokół paznokci- pare godzin "przyjemności" i kilka dni gojenia:P Moja mama jest spokojniejsza, natomiast tata tez reaguje emocjonalnie. Czy takie zachowanie da się skorygować?
ps. nie biorę nic "extra", nie piję kawy, nie choruję na nic.

Odnośnik do komentarza

Wszystko da się skorygować. Można zmienić całe swoje życie, nauczyć się nowych reakcji, trzeba tylko w to włożyć trochę pracy.
Tu masz problemy, że w stresie nie możesz się opanować. Idź do terapeuty, albo na jakieś kursy, które nauczą cię panowania nad stresem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...