Skocz do zawartości
Forum

Komunikatory i portale społecznościowe to dobra rzecz


Gość BeatrisBeti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeatrisBeti

Dziewczyny komunikatory typu gg,skype i inne, poczta elektroniczna, czy różne portale społecznościowe typu nk, fb,netlog, twoo blogi itd to dobra rzecz nabyta według mnie tak to przez internet poznaje się ludzi nie tylko w realu.

Dziewczyny piszcie do mnie

Czy takie komunikatory i portale,społecznościowe są potrzebne nam i dlaczego.

Ps,Jak chę pisać tylko na jednym forum psychologicznym,a piszę nowe wątki to mam pisać bez tematu,napisać wątek i opublikować bez tematu jak to jest, piszcie odpowiedzi komentujcie czekam.Pozdrawiam Beti
Kto ma gg,proszę podać z góry dziękuję będę wdzięczna.

monthly_2014_11/komunikatory-to-dobra-rzecz-oraz-portale-spolecznosciowe_2076.jpg

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jakbyś wszystko pisała w jednym wątku,a jeszcze lepiej w wątku stałym Hydepark / na tym forum Psychologia u góry,jeden z pierwszych wątków ,teraz chyba trzeci/,gdzie można o wszystkim pogadać.

Bo to forum służy raczej konkretnej pomocy osobom ,które tu się o to zwracają, a nie forum dyskusyjnym,dlatego utworzono watek Hydepark ,
tam każdy może sobie rozmawiać na każdy temat i nigdy nie zniknie pod naporem innych wątków ,

wystarczy jak tam tam klikniesz w "odpowiedź",napiszesz co będziesz chciała i kto będzie chciał to Ci odpisze,bo po otwarciu tego forum od razu będzie widząc ,że w Hydeparku napisała Beti,
pozdrawiam.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

Beti

ja to w końcu powiem dosadniej .... już raz Ci zwracałam uwagę i proponowałam pisanie w Hydeparku ( dokładnie tak jak obecnie ka-wa ) ale Ty dalej codziennie zakładasz nowe wątki i robisz tu po prostu bałagan ..... ogarnij się !!!

Odnośnik do komentarza

Komunikatory moga być ale co do portali społecznościowych to coraz bardziej mam negatywny stosunek m. In. przez "dzieci" Facebooka które się burza o statusy robią wojnę o lajki itp. Załamuje tez to ze są ludzie dla których facebook to całe życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...