Skocz do zawartości
Forum

Były chłopak chce mnie zniszczyć


Gość anoniimm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem poradzić sobie już z obecną sytuacją. Trwa to od 7 miesięcy, kiedy zerwałam z chłopakiem, z powodu zdrady i narkotyków. On nie za bardzo potrafił sobie z tym poradzić i mści się na mnie do tej pory. Najgorzej jest od momentu, kiedy jestem z nowym partnerem (czyli od jakiś 5 miesięcy). Wszyscy znajomi się ode mnie odwrócili, bo on naopowiadał im okropne rzeczy na mój temat. Doszło nawet do tego, że opowiadał, że biłam go i się nad nim znęcałam, co jest rzeczą co najmniej śmieszną. Ciągle dochodzą nowe rzeczy i nikt nie chce ze mną rozmawiać.. To bardzo boli. Boję się, że albo zwariuję albo sobie coś zrobię, bo nie potrafię sobie już z tym poradzić. Zaczynam się zamykać na ludzi i przestaję mówić komuś cokolwiek, bo boję się, że w jakiś sposób to odwróci się przeciwko mnie. On jakimś cudem zawsze wie co się u mnie dzieje i zna każde moje najmniejsze potknięcie, choć wgl ze sobą nie rozmawiamy. Jego znajomi opowiadają o mnie też niestworzone rzeczy, jakbym im coś zrobiła. Nie wiem dlaczego tak jest i boję się co będzie dalej. Przez to wszystko nie idzie mi w szkole, a chce studiować medycynę. Moja marzenia i plany legną w gruzach. Myślę o rzuceniu szkoły i wyjeździe do innego kraju albo miasta i odcięcia się od ludzi mieszkających tutaj.. Ale chłopak i przyjaciółka odciągają mnie od tego. Proszę doradźcie mi co zrobić, bo nie poradzę sobie z tym.

Odnośnik do komentarza

Witaj anoniimm :)
No cóż, wygląda na to, że to nie był właściwy chłopak i należy się cieszyć, że stało się tak, jak się stało.

Co do jego zachowania i całego zamieszania jakie się wytworzyło wokół Twojej osoby: taką cenę Ci po prostu przyszło zapłacić. Nie ma sensu się ukrywać, zmieniać życiowych planów bo tym sobie tylko sama krzywdę zrobisz. Kiedyś ten cały zamęt i tak się skończy - zyskałaś na tym tyle, że wiesz z kim miałaś do czynienia. Wparcie jakie masz w aktualnym chłopaku i w przyjaciółce nie stawia Cię na przegranej pozycji. A Twojemu byłemu kiedyś się ta zabawa po prostu znudzi .Tym wcześniej się to stanie im wcześniej mu pokażesz jak nieskuteczne są jego starania o to, aby Cię pogrążyć w oczach znajomych. Głowa do góry! Żyj normalnie i olej to po prostu. Jeśli on miał (lub nadal ma) problem z narkotykami to należy spojrzeć na to wszystko przez palce - to chory człowiek.

Pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza

Przestań się w końcu tym przejmować i nie słuchaj tego co on komuś powiedział...,po prostu jak ktoś ze znajomych zacznie rozmowę od tego,że ktoś coś powiedział na twój temat,zaraz utnij ,że nie chcesz tego słuchać,
zapowiedz nawet ,że nie chcesz aby przekazywali Ci jakiekolwiek informacje na ten temat.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...