Skocz do zawartości
Forum

Trudności w koncentracji i stres


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem strasznie nerwowa , nie moge opanować stresu ,nie jestem skupiona,czuje ścisk w środku , jak ktos do mnie coś mówi nie mogę się skupić to wszystko jest przez moją sytuacje w domu ( jak ktoś zainteresowany posty wcześniejsze)Od przyszłego tygodnia zaczynam dorywczą pracę coraz bardziej się denerwuję ,myślę cały czas że coś mi nie bedzie wychodzić ,bo wiem jaka jestem nie opanowana.Jest mi cały czas słabo ,bo nie czuję ducha spokoju,prosze czy ktos zna jakies tabletki które wspomagają koncetracje,będę spokojniejsza i opanowana a do tego poczuje się spokojneijsza ,prosze was bardzo o pomoc ;(

Odnośnik do komentarza

zagubionawtymswiecie, jeśli nie potrafisz opanować stresu i reagujesz bardzo lękowo, to być może jest to zespół lęku uogólnionego albo inny rodzaj nerwicy. Może warto skonsultować się z psychiatrą? Wyciszająco działa melisa, ale jeżeli napięcie psychiczne trwa od dość dawna, to obawiam się, że żadne doraźne metody nie poskutkują. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Napiszę coś bardzo ważnego. Prawdopodobnie, trafisz do psychiatry i na 90% dostaniesz na 1 wizycie 2 leki. P. depresyjny i na uspokojenie. Ten na uspokojenie da ci ulgę, ale bierz go jak najrzadziej. I jak najkrócej. Nie wiem jaki jest twój lęk, ja miałem paniczny, to nie szło wytłumaczyć mi że nie umieram. I uzależniłem się od leków typu Relanium, bo dają ogromną ulgę. Ale są inne leki, potem wyjście z tego będzie dużo większym kłopotem niż stres. Porozmawiaj o różnych środkach, hydroxyzyna + lerivon, Pramolan + paroksetyna, chlorprotixen, ketrel jest bardzo dobry. Benzodiazepiny, miej świadomość co to. Nie trzeba brać Alprazolamu czy lorazepamu. To dla ciebie nowe rzeczy ale i niebezpieczeństwo. Jeżeli już poproś o średniej sile działania, Relanium, Medazepam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...