Skocz do zawartości
Forum

Zwidy i omamy po narkotykach


mati13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię mati mam 17 lat i od 2 miesiecy mam zwidy, omany nie wiem jak to nazwać, pierwszy raz nastąpiło to gdy zjadłem tzw. żółwika, pigułe, później praktycznie cały dzień z innymi urządziliśmy sb "przedział" z Mefedronem, w nocy nie mogłem spać, byłem mocno naćpany, otworzyłem oczy i nagle z cienie na ścianach zrobiły mi sie jelenie ktore zaczeły biedz, bylem ździwiony, nagle z różnych cieni robił się inne postacie/przedmioty ruszające się, tańczące wszystko co tylko można było, aż wkońcu w pokoju było jak na dyskotece, widziałem kule dyskotekową, różne światła po pokoju latały, i nagle posstać jak manekin, który szedł w moją stronę..Dodam, że mam to do tej pory czasami w mniejszym czasami w większym stopniu, zazwyczaj tylko to cieniami, jestem uzależniony od Mefedronu, cpać już jakieś 2 miesiące, wcześniej paliłem tylko Marihuanę, również dużo, pixy raz na jakiś czas, wstyd sięprzyznać ale codziennie coś zażywam, różne specyfiki, czy jest to swopowodowane narkotykami, o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza

js_11
No proste, że tak. Mefedron to jeden z najgorszych narkotyków, w tym wypadku idź jak najszybciej na odwyk żeby uratować psychikę póki jest jeszcze taka szansa. Jak masz haluny to odstaw też skuna. Jarasz pewnie od dawna a w tym wieku podczas gdy jeszcze dojrzewasz to Ci szkodzi na mózg . A rodzice wiedzą, że ćpasz?

Tzn. z moim tatą nie mieszkałem bo to pijak był ale się zabił w tym roku, natomiast no szkoła/mama wie trudno było nie zauważyć bo przestałem chodzić do szkoł bo ćpałem i nie obchodziła mnie szkoła, miałem rodzaj apatii bo na niczym mi nie zależało, wsumie nadal tak mam bo wsumie nikt i nic mnie nie obchodzi, ale zacząłem chodzićdo szkoły bo Policja się zainteresowała mną i muszę bo inaczej zakład odwykowy, sam się nie podejmę na odwyk nie chcę, chyba tak łatwo nie przestanę ćpać, dzisiaj znowu poleciałem niestety wróciłęm do domu spałem, bolałą mnie głowa, ruszałem oczami do czułem dziwne uczucie dziwne do opisywania jakby ból i takie odczucie dziwne, no i wyszedłem z domu do kolegi wiadomo co robić.Dzięki za Pomoc, chciałęm się tylko tego dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...