Skocz do zawartości
Forum

Brakuje mi dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam, chciałbym się podzielić z wami moim problemem, który mnie gnębi, bardzo proszę o komentarze, porady i wsparcie.
Mam 30 lat i czuje się bardzo samotny, jestem po rozwodzie nie mam dzieci i od tego czasu ciężko jest mi znaleźć osobę która mnie zaakceptuje. Jestem normalnym chłopakiem, co do wyglądu uważam , że nie jestem brzydkim , ale nie uważam się również za bardzo przystojnego. Ciężko mi poprostu uwierzyć w to , że ktoś mnie pokocha, brakuje mi rozmów z drugą osoba, wsparcia, wyjazdów, przytuleń i pocałunków.
Poznając płeć przeciwną, na wstępie gdy ktoś już słyszy , że jestem rozwodnikiem zrywa kontakt, nie próbując mnie poznać. Osoby poznaje różnie i na żywo, i poprzez różne fora takie jak sympatia, czat. Żeby nie myśleć o swoich problemach uprawiam sport, chodzę na basen, jeżdzę rowerem, chodzę na siłownie, gdzie tez tam mam kontakt z otoczeniem ludźmi, proszę was pomóżcie mi jakoś słownie co dalej robić żeby poznać tą jedyna, może ktoś by miał ochotę mnie poznać, porozmawiać ze mną o tym problemie. Bardzo proszę o wsparcie. Pozdrawiam i zapraszam do rozmów

Odnośnik do komentarza

Cześć misio
Trudno uwierzyć w to co piszesz. Dosłownie każdej kobiecie przeszkadza fakt, iż jesteś rozwodnikiem ?
Może to coś innego? Może w jakiś inny sposób zrażasz panie?

Zawsze myślałam, że mężczyzna raczej nie ma problemu z odszukaniem tej jednej jedynej. Na tych wszystkich portalach zazwyczaj jest więcej samotnych pań i jest w czym wybierać.

Może za krótko szukasz?
Nie martw się, nie jestem co prawda wróżką, ale jestem przekonana, że znajdziesz jakąś fajną dziewczynę : )
Tylko spokojnie ... szukanie na siłę i na czas, zazwyczaj dobrze się nie kończy.
Pozdrawiam

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Witaj misio2195!

Nie wiem, czy głównym powodem Twojego braku zainteresowania wśród kobiet jest fakt, iż jesteś rozwodnikiem. Być może faktycznie zbyt krótko szukasz. Jeżeli jesteś osobą aktywną tak, jak piszesz - uprawiasz sporty, chodzisz na basen, jeździsz rowerem itp. - to jestem pewna, że masz wiele okazji do tego, by poznać jakąś kobietę, którą sobą zainteresujesz. Nie poddawaj się, bądź cierpliwy i myśl pozytywnie! ;) Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Z jej strony, przed ślubem właśnie były oznaki, że to nie ta kobieta, jednak nie wiem czemu popełniłem ten błąd życiowy, szczerze to bałem się odwołać tego ślubu, gdzie wszystko było przyszykowane, goście zaproszeni, bałem się tego wstydu, obgadywania ze strony rodziny.Jestem szczery, i wiem ze moja wina też była, że małżeństwo się rozsypało, bo wina zawsze leży po dwóch stronach, lecz mimo to, nie żałuje tej decyzji, gdybym miałbym jeszcze raz zadecydować, zrobiłbym to samo.

Odnośnik do komentarza

No tak ,Twoja ocena też nie jest obiektywna,bo i nie może być ,generalnie jak facet jest rozwiedziony to zaraz się widzi jego winę bo przeważnie tak bywa,ale nie zawsze.

W tych czasach można lepiej się poznać przed ślubem ,bo często się razem mieszka,ale też różnie to bywa...,
w każdym razie małżeństwo czegoś Cię nauczyło,może powinniście byli poszukać pomocy w poradni małżeńskiej ,a nie tak od razu się rozwodzić...,
bo rozwalić związek jest łatwo,gorzej go zbudować...,

O udany związek też nie jest łatwo, zawsze coś przeszkadza:D Jak nie mamy większych problemów, to z małe urastają...,do dużych.

Powodzenia.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

misio2195
Z jej strony, przed ślubem właśnie były oznaki, że to nie ta kobieta, jednak nie wiem czemu popełniłem ten błąd życiowy, szczerze to bałem się odwołać tego ślubu, gdzie wszystko było przyszykowane, goście zaproszeni, bałem się tego wstydu, obgadywania ze strony rodziny.

Czyli Twój błąd polegał na tym, że się z nią ożeniłeś, a nie że się z nią rozwiodłeś. A jak była zaborcza to nic dziwnego że w końcu z nią nie wytrzymałeś.
Niestety problem z z podjęciem przed ślubem właściwej decyzji ciągle się pojawia, jedna dziewczyna tutaj już od 1,5 roku się z tym zmaga:
http://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1183999,czy-ten-zwiazek-ma-przyszlosc,3#post-1308310

Odnośnik do komentarza

Facet, piszesz na forum psychologicznym rozczulając się, i pytając czy może ktoś chce cię poznać :P.
Załóż konto na serwisie randkowym Badoo, czy sympatia. Chodzisz na siłkę? twierdzisz, że wyglądasz w miarę, zrób fotki, sensowny opis, ujmij to że jesteś wrazliwy itp. Ale nie napisze do ciebie nikt sensowny jeżeli to będzie załamujący opis pianisty. ;') To że ci tego brakuje to pozytywny objaw.

Odnośnik do komentarza

Raszer
Facet, piszesz na forum psychologicznym rozczulając się, i pytając czy może ktoś chce cię poznać :P.
Załóż konto na serwisie randkowym Badoo, czy sympatia. Chodzisz na siłkę? twierdzisz, że wyglądasz w miarę, zrób fotki, sensowny opis, ujmij to że jesteś wrazliwy itp. Ale nie napisze do ciebie nikt sensowny jeżeli to będzie załamujący opis pianisty. ;') To że ci tego brakuje to pozytywny objaw.

Umarłam ze śmiechu...; )
Misio już ma tam konta...tyle, że i tam posucha.
Rasz, masz rację , misio musi zmienić taktykę ; )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

W sumie już trochę tego wsparcia dostałeś, i bardzo dobrze.
Ja jeszcze dodam tyle w Twojej sprawie, że jeśli człowiek uprzedza się do kogoś na samym wstępie dlatego, że się rozwiódł, to tylko o nim to świadczy, i nie warto o niego zabiegać. Czyli jak na razie niewiele straciłeś. :D To też może Ci ułatwić to pozytywne myślenie, o którym tu ktoś wcześniej napisał.

Odnośnik do komentarza

uśmiech, dużo uśmiechu...
Obejrzałam filmik. Grupie ludzi pokazano zdjęcia dwóch panów, ocenili ich wygląd. Potem ci panowie byli wśród grupy ludzi. Ten przystojniejszy chodził ponury, a ten mniej przystojny z uśmiechem zagadywał do ludzi. /to byli aktorzy/
Ta grupa odwrotnie oceniła tych aktorów. Przystojniejszy, bardziej atrakcyjny wydał im się ten uśmiechnięty pan.
To pokazuje, jak osobowość wpływa na postrzeganie. Pozytywne myślenie wpływa na to, że łatwiej nam się uśmiechać, a to z kolei wpływa na pozytywną ocenę naszej osoby.
Myśl pozytywnie i uśmiechaj się, a ludzie zaczną się tobą interesować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...