Skocz do zawartości
Forum

Rozmowa z dziewczyną


Gość Hunter999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to czytających. Jestem z pewną dziewczyną już bardzo długo tylko że ona dość daleko mieszka nie piszcie mi że związek na odległość się nie uda itp. Bo mam swoje zdanie na ten temat. Chodzi o to że rozmawiamy codziennie po kilka razy tylko że podczas rozmowy kończą nam się tematy i nie wiem o czym już mam rozmawiać pomóżcie !! Na jakie tematy i o czym mogę z nią porozmawiać? :-)

Odnośnik do komentarza

Witaj Hunter999 :)
A o wszystkim, o Rzymie, o Krymie, nawet o tym jakie masz skarpetki ubrane. Rzecz jednak w tym, że temat jaki by nie był powinien interesować drugą osobę, gdyż w przeciwnym wypadku rozmowa się nie klei i zapada kłopotliwe milczenie. Przede wszystkim musisz sam wiedzieć co Twoją dziewczynę jest w stanie zainteresować ;)
O czym?
- o książce
- o jakieś grze
- o rodzeństwie
- o jakimś artykule z netu np.
- o sąsiedzie, koledze, rodzicach
o czym tylko ona zechce rozmawiać, również o jej sprawach.
Ale najlepszy (jak sądzę) jest temat o marzeniach, o przyszłości,(wspólnej?) Możesz też opowiadać kawały. :))

o czym rozmawiać z dziewczyną

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Hunter999, jeśli między Tobą a dziewczyną jest ta "chemia", o której tak często się mówi, to jestem pewna, że znajdziecie tematy do wspólnych rozmów. A poza tym zawsze można razem pomilczeć ;) Milczenie z kimś bliskim też może być fajne, choć jest fajniejsze, jak ma się tego kogoś blisko siebie :) Napisałeś, że jesteś ze swoją dziewczyną bardzo długo, więc zakładam, że dobrze się znacie. Wykorzystajcie to! Może stwórzcie swój szyfr, tylko sobie znany. Mam tutaj na myśli znaczenie słów, które tylko Wy znacie. Rozmawiacie ze sobą, używacie jakichś wyrazów, uśmiechacie się do siebie, bo wiecie, że znaczą coś więcej niż postronny słuchacz mógłby wyczytać z kontekstu wypowiedzi. Wiele par ma takie słowa-szyfry o "podwójnym" znaczeniu. Możecie rozmawiać o pogodzie, o tym, co przydarzyło się Wam w ciągu dnia, jakie macie plany na kolejne dni, jakie macie oczekiwania względem siebie, co planujecie robić w Sylwestra albo wakacje, czy zastanawiacie się już nad kupnem prezentów pod choinkę, jaki fajny artykuł ostatnio czytaliście w jakiejś gazecie, kogo spotkaliście, jaki film chcielibyście obejrzeć... Tematów jest cała masa, mogłabym wymieniać i wymieniać, a najważniejsze jest to, o czym wspomniała empiryczna, aby temat interesował Was oboje - wówczas rozmowa będzie niejako sama się "toczyła". Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza

Jak się wam kończy temat to kończcie rozmowę ,nie ma sensu zanudzać partnera/ki wymyślonymi tematami ,tylko po to ,żeby gadać,dla... gadania,
zresztą o czym tu rozmawiać kilka razy dziennie ,owszem są tacy co przez telefon "listy piszą" ,ale to trzeba się z tym urodzić ,choć to też jest bardzo męczące dla kogoś kto nie lubi długo rozmawiać przez telefon,

bądźcie sobą i nie wymyślajcie sztucznych tematów,takie jest moje zdanie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jak kończą się wam tematy, to trzeba zmniejszyć ilość rozmów. Każdy z was ma swoje życie, a taki "obowiązek " bycia non stop do dyspozycji, może z czasem zniechęcić do rozmów i spowodować oddalenie się.
Dziewczyna może poczuć się zbyt kontrolowana, zbyt uwiązana, osaczona.
Nie musi tak być, ale parę tekstów na tym forum, było właśnie na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...