Skocz do zawartości
Forum

Naśmiewanie się koleżanek z powodu braku chłopaka


Gość samotna 845

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nie powinnam lecz napisze. Czuje sie strasznie od wczoraj bo moja siostra powiedziala o kilka slow za duzo .Nie bede juz pisac co konkretnie powiedziala bo za bardzo boli. Chodzilo o to ze jestem samotna. Chociarz zaczelam czesciej wychodzic z domu i schudlam 10 kg i teraz choruje walcze z anoreksja to juz stracilam wiare ze kiedys ktos pokocha mnie . Jestem strasznie zakompleksiona wiec sadze ze to przez to jak wygladam nie mam chlopaka . Marzylam ze zaloze kiedys rodzine ale najwidoczniej nie jest mi to pisane . Mialam 2 chlopakow z jednym bylam tylko przez internet mieszka za daleko bsmy mogli sie widywac wiec to nie mialo sensu i zerwalismy 2 mnie wykorzystal byl zemna po to by odegrac sie na dziewczynie bylej i wsumie z nowu sa razem . Powiedzial mi ze to tylko bylo wlasnie po to by byla byka zazdrosna i wrocila do niego i tak sie stalo . Wiec jak zastanawiam sie teraz nad tym to sadze ze moze pisany mi jest zakon . Nikt mnie nie chce , kolezanki i wlasnie tez siostra nabijaja sie ze mnie ze jestem matka dziewica i tak juz pozostanie i rozne docinki typu a co ty mozesz wiedziec o chlopakach jak rozmawiaja przymnie o jakims i td. Moze maja racje bd sama do konca zycia . Przez to wszystko stracilam siebie bo chcialam byc taka jak inni .Nie przwjmoqalam sie tymi docinkami nigdy ale gdy zachorowalam zaczelo bolec . Rodzina wsumie tez wysmiewa mnie ze niemam nikogo . Moja kuzynka biwrze slub i juz sie nabijaja ze napewno bede sama itd. I maja racje . Czasem mam ochote wynajodz jakiegos faceta na ten slub itd. Wiem glupia jestem ale sie zalamalam przez taka blachostke . Co o tym sodzicie ?

Odnośnik do komentarza

Siostrą się nie przejmuj. Lepiej być matką dziewicą, niż puszczalską. Co do samotności to nie napisalas ile masz lat :)
moim zdaniem nigdy nie jest za poxno aby kogoś poznać, tylko nie mozna się zamykać na ludzi. Trzeba wychodzić, spotykać się ze znajomymi, poszerzać wlasne pasje :) bo wtedy spotykasz wielu interesujacych ludzi, byc może i tego jedynego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...