Skocz do zawartości
Forum

Zniszczone życie przez błąd lekarza


Gość Mewaon

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałam bardzo skrzywdzona przez lekarza, wykonał zupełnie niepotrzebny zabieg, usuwając mi zdrową część ciała stawiając złą diagnozę. Do końca życia będę cierpieć przez tego człowieka. Wydałam majątek na innych lekarzy szukając pomocy w całej Polsce ale teraz nikt nie chce mi pomóc ... Zostałam sama ze swoim cierpieniem z winy lekarza . Jestem wrakiem młodej kobiety, nie jem, nie śpię , nie funkcjonuję, przez tego lekarza nie mogę nawet pracować , zmuszona jestem siedzieć w domu, bo stan mojego zdrowia uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie przez błąd medyczny. Ten człowiek odebrał mi wszystko i zniszczył mi życie ... Jak mam tak dalej żyć , jestem bezsilna i bezradna , potrzebuję pomocy i porady co dalej robić w takiej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza

Rozumiem,ze Cie skrzywdził i trudno Ci sie teraz z tym pogodzic.To zupelnie zrozumiale jednak musisz dalej zyc. Nie wiem o jaką czesc ciala konkretnie chodzi i jesli nie da sie juz tego w zaden sposob naprawić,skorygować to bedziesz skazana na cierpienie. Jednak pamietaj,że człowiek jest w stanie sie do wszystkiego przyzwyczaić,z wszystkim pogodzic.Ludzi spotykaja niesamowite tragedie,ktore czasem nie mieszcza sie w ludzkich głowach a muszą jakoś życ,jakos sie pogodzić. Zyczę Ci tego bo naprawde nie wiem co moglabym Ci w takiej sytuacji doradzić.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Może dokładniej opisz co się stało ,dlaczego dałaś sobie coś niepotrzebnie wyciąć ,co to było...,
lekarz lekarzem,ale to nie zwalnia nas od samodzielnego myślenia,zawsze tak mówię,
tak dopytuje też ,bo ostatnio coraz więcej osób opisuje wymyślone historie i wciąga nas w niepotrzebną dyskusję,
a i łatwiej będzie ocenić sytuację,czy jest np. powód do założenia sprawy sądowej.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Odnośnie lekarza - za mało danych, a po za tym, nie znam się na tym.
Nie śpisz, nie jesz - więc skąd masz brać siły na normalne życie?
W obecnej chwili najważniejsze jest, byś wzięła się w garść, czyli popracowała nad odbudową własnej psychiki.
Ludzie są w różnych sytuacjach, ale ci, którzy się nie poddają, potrafią całkiem dobrze funkcjonować, a nawet umieją cieszyć się z życia.
Tu radzę psychologa, przydałaby ci się jakaś terapia.

Odnośnik do komentarza

Jak pogodzić się z wyrządzoną krzywdą - wybaczyć sprawcy, ponieważ wówczas łatwiej pogodzić się z tym co nas spotkało ze strony takowej osoby..

Na pewno jest Ci ciężko pozbierać się po krzywdzie, która Cie spotkała - lecz musisz znaleźć w sobie ręsztkę sił, aby zawalczyć o swoje szczęście. Na pewno musisz zadbać, o to aby Twój organizm należycie wypoczywał i był odrzywiony - ponieważ bez tego, pogłębiasz się jeszcze bardziej w złym samopoczuciu, a skoro jest Ci, aż tak ciężko i przez, to wydarzenie nie potrafisz pozbierać się - powinaś skorzystać z pomocy specjalisty, razem z nim małymi kroczkami odzyskała byś chęci, oraz siłę do walki z depresją - siłę dzięki, które te paskudne wydarzenie zostawiła byś daleko za sobą i odżyła na nowo.

Piszesz, że Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo - lecz tak na prawdę jeśli uporasz się z ową traumom, może być równie piękne jak przed tym nieszczęsnym wydrzeniem. Lecz wszystko zależy od Twojego podejścia i od tego czy chcesz zawalczyć, o to by znów w Twoim życiy zagościła harmonia.

Pizdrawiam i nie trać nigdy nadzieji, na to że będzie lepiej - bo owa nadzieja pozwoli utrzymać Ci się przy życiu.

Odnośnik do komentarza

Witaj Mewaon

Zbyt to wszystko enigmatyczne, dlatego trudno mi się do tego odnieść. ;/
Taka autodestrukcja prowadzi tylko w jednym kierunku. Co chcesz przez to osiągnąć? Daj spokój, trzeba dalej żyć, cieszyć się każdym dniem. Obojętnie jakie by to życie nie było. Czasu nie cofniesz, musisz grać takimi kartami jakie masz.

Sądzę, że powinnaś przede wszystkim jak najszybciej szukać pomocy psychologa. Poza tym istnieje stowarzyszenie Primum Non Nocere i tam należy szukać pomocy.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Mewaon, rozumiem Twoje poczucie bycia skrzywdzoną i Twój aktualny stan. Niemniej jednak zbyt enigmatycznie wszystko opisałaś. Hodując w sobie żądzę zemsty i popadając w beznadzieję, na pewno nie ułatwiasz sobie i tak już trudnego życia. Jeżeli masz dokumentację medyczną, wiesz, który lekarz Cię niepotrzebnie skrzywdził, możesz to w jakiś sposób udowodnić, to możesz ubiegać się o odszkodowanie i żądać jakiegoś zadośćuczynienia w sensie finansowym. Nie znam się jednak na tym za bardzo - w tej kwestii musiałabyś doradzić się prawnika. Poza tym pomyśl o wsparciu psychologa albo terapeuty, bo Twoje objawy (zaburzenia snu, problemy z apetytem, przygnębienie, poczucie bezsensu etc.) mogą wskazywać na zaburzenia depresyjne wskutek przeżytej traumy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...