Skocz do zawartości
Forum

Sesja nago za pieniądze u czternastolatki


Gość mała14

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , am 14 lat i chce zrobić sesje zdjęciową i żebyśmy wstawili na portal dla modelek dla mnie to super okazja :) chciałby też sesje taką dla siebie tylko w bieliźnie i nago a kase za to bym miała grubą... nie jestem dzi*wką ... ale no nie wiem... co myślicie? :(

Odnośnik do komentarza

mała14, skoro masz wątpliwości, co robić w tej sytuacji, to ja zalecam ostrożność. Oczywiście sama podejmiesz decyzję, ale jeżeli zależy Ci na szacunku do samej siebie, to nie rób żadnej "nagiej sesji". Niby jaką masz pewność, że te zdjęcia będą rzeczywiście do "użytku własnego" i nie wyciekną gdzieś do Internetu? Myślę, że gwarancja jest żadna. Możesz potem tego żałować, a osoba, która złożyła Ci taką propozycję (osobie niepełnoletniej!), prawdopodobnie liczy na Twoją naiwność. Pozdrawiam i życzę samych rozsądnych decyzji!

Odnośnik do komentarza

Marttita89
Widocznie uznała, że swoje kompleksy wyleczy - jak się zeszma*i.

Ale jesteście... rozumiem,ze ktos moze jakies głupie watki wypisywac ale zeby tak pisać i oceniac innych to przesada.Nie rozumiem Was.Wiecie po co tu jesteście czy nie?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
Marttita89
Widocznie uznała, że swoje kompleksy wyleczy - jak się zeszma*i.

Ale jesteście... rozumiem,ze ktos moze jakies głupie watki wypisywac ale zeby tak pisać i oceniac innych to przesada.Nie rozumiem Was.Wiecie po co tu jesteście czy nie?

Po, to żeby wyrazić szczerą opinię w danym temacie - więc, to uczyniłam.

14lat i rozbierana sesje chce - to w wieku 20 może zapyta czy warto podjąć się pracy jako prostytutka? ..

Droga Lauro jak się czujesz urażona tym co piszę w postach - to ich po prosru nie czytaj ;) , bo ja niestety nie zmienie swojego podejścia do życia i stylu pisania.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś czytałam o takich sesjach...młode dziewczyny były na nich gwałcone, a zdjęcia znalazły się w internecie.
Może cię i nie zgwałcą /gwarancji nie ma/ ale i tak twe nagie zdjęcia, mogą trafić w przyszłości do twego ukochanego, jak już będziesz go miała.
Jeśli to będzie porządny chłopak, to pewnie z tobą zerwie.
W szkole też będą mieli ubaw...

Odnośnik do komentarza

~gonzo1234567
Jesteś dziwką, jesteś. Dziwka, szmata. Idź, rozbieraną sesje sobie zrób, a potem daj dupy. Kawał suki z ciebie, więc pewnie dużo fiutów przyjmiesz. Zarobisz, a przy okazji dasz innym przyjemność z poruchania
Nie oczekuj szacunku. Dziwki na szacunek nie zasluguja. 14-letna szmata? OJP

Przeginasz ! Jak na studenta, który uzależnił się od narkotyków, to jesteś strasznie ostry w osądzaniu innych.
Może na początek zacznij od siebie !

Odnośnik do komentarza

Heh uhm ahaaa....Profesjonalny fotograf nigdy NIE "zakci" 14latki.... Tylko jakiś obleśny pedo zbok, który kupił sobie dobry aparat i udaje, że umie robić zdjęcia... Poza tym taki ktoś może łatwo skrzywdzić fotografowaną bo łaaaatwo w akcie przekroczyć granicę dobrego smaku.
BTW nie rozumiem dlaczego kobiety tak chętnie rozbierają się pseudopstrykom, często nawet za friko... ;(

Odnośnik do komentarza

Cha ! Cha ! Cha !
Ta czternastolatka ( o ile nie była to prowokacja, reklama albo jedno i drugie ) pewnie tu już więcej nie zajrzała a dyskusja się zrobiła, że hej :) !

Może zmieńmy temat ?
Czyżby nastała moda na zmienianie awatarów ?

Marttita89
Pomimo uśmiechu Giocondy , to szczerze mówiąc ten poprzedni bardziej mi się podobał :) .

Empiryczna
A coś Ty z tą nogą zrobiła ??? Bardzo ładne paznokcie :)

pozdrawiam

Pangolin

Odnośnik do komentarza

Witaj Pangolin :)

No zdaje się, że masz rację, coś nas poniosło za daleko. Gadamy/ piszemy do ściany. Heh...

Moda to jest na sukces i jak widać powyżej bywa że i na świecenie gołą doopą ;)

A u mnie to tylko taki mały wypadeczek. Lakier trzeba niestety usunąć, bo gdyby tak owe przecudnej urody zmieniły kolor to będzie pierwszy sygnał, że jestem w drodze do św. Piotraaaa Uuuuu... ale jeszcze nie zmyłam, Nie mam ochoty wziąć się do robotyyyy...
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Prostytucja a taka sesja to dwie zupełnie różne sprawy. Ta pierwsza faktycznie jest okropna, bo polega na tym, że człowiek jest wykorzystywany seksualnie za pieniądze. Ale ta druga nie musi pociągać za sobą żadnych kłopotów, a co dopiero czegoś takiego. Gdyby była nieodłącznie związana z aktem desperacji czy kompleksami, to nie decydowały by się na nią osoby na topie, które osiągnęły i mają wszystko(albo bardzo wiele). Nie słyszałam też otym, aby partner którejś z nich zrywał z takiego powodu, co taka reakcja ma wspólnego z byciem porządnym.
Natomiast Tobie Mala się dziwię, bo masz dopiero 14 lat, czemu Ci się spieszy z takimi rzeczami? Moim zdaniem naturalne jest, że osoba w Twoim wieku skupia się na nauce, rozwoju zdolności i zainteresowań. To jest najlepszy na to czas, wykorzystaj to. Na zabawę też oczywiście. Ale nie na pracę zarobkową, poczekaj z tym co najmniej parę lat, gdzie Ci się tak spieszy? Poza tym jeśli chodzi o taką pracę, to według mnie jesteś jeszcze na to za młoda, a co za tym idzie-zbyt delikatna, niedojrzała psychicznie.
A gdy będziesz już dorosła, zdobędziesz jakieś wykształcenie i umiejętności, rozwiniesz się tak psychicznie, jak intelektualnie, i nadal będzie Ci na tym zależało, to wtedy podejmiesz w pełni świadomą, i bezpieczną dla Ciebie decyzję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...