Skocz do zawartości
Forum

Załamanie z powodu braku pracy


Gość TailsDoll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jak wspominalem jestem juz w Gdansku. Niestety widze ze tu jak w Niepolomicach brak pracy. Roznosze cv tak jak tam, wydrukowane mam ze 20 sztuk, rozdane drugie tyle, bylem w ohp- niby sa oferty ale jak przychodzi co do czego to przez agencje pracy ktore "maja wstrzymany nabor"- po co w takim razie daja do ohp ogloszenia?
Agencje- wywiesza wielkie ogloszenia "praca od zaraz'- pytam o prace- "nabor wstrzymany".

Urzad pracy- bylem zarejestrowalem sie na 27 mam buc i jak znam zycie bedzie to tak ze cos bedzie ale nagle pracodawca powie ze "zadzwonimy"- taaa widze to dzwonienie, telefon cichy caly czas. Nie wiem po co to mowia skoro i tak tego nie robia?

Niestety nie mam znajomosci.

Jezdze po calym miescie, zaraz to wyjdzie na cale trojmiasto i mnie to juz zalamuje.... Czuje sie jakbym.byl bezuzyteczny zupelnie...
Dorzucajac do tego fakt ze po przyjezdzie poznalem calkiem fajna dziewczyne... Wiem ze szans nie mam w koncu ktora chcialaby bezrobotnego i bezuzytecznego chlopaka ktory nie ma pracy i nie ma jak zarobic na cokolwiek? Nie mowie o materializmie... Wiadomo ze wieczne spacery po parku to nie wszystko.

Powrocily mysli samobojcze, w koncu najlepiej mi to pokazala matka i rynek pracy- "nie ma ludzi niezastapionych".

Co moge zrobic? Jak mam znalezc szybko i skutecznie prace? Naprawde dla mnie to jest ciezka sytuacja zwazywszy na to ze oplaty, gdzies mieszkac trzeba.... Na chwile obecna u przyjaciolki jestem ale widze ze to jest nieco uciazliwe.

Nie piszcie mi "napewno znajdziesz prace". Moze cos zle w cv? Moge gdzies np na mediafire plik wstawic oczywiscie zamazujac dane osobowe.

Odnośnik do komentarza

Jak Ty się tak szybko załamujesz ,to może zacznij od psychologa...,
mieszkasz tam i nie masz znajomych co by Ci pomogli ,zawsze jak ktoś wie o ,że jest czy zwolni się jakiś etat ,to jak poleci znajomego ,zawsze chętniej,taki zostanie zatrudniony.

Samo roznoszenie cv nic nie daje,trzeba bezpośrednio rozmawiać z szefem,bo tylko taka rozmowa pokaże mu czy w ogóle nadajesz się do takiej pracy.

Jak będziesz taki wycofany ,niepewny siebie, to ciężko Ci będzie coś znaleźć.

A byłeś w tym Gryfie,rozmawiałeś z kimś?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...