Skocz do zawartości
Forum

Rozstania i powroty u nastolatków


Gość wiktoria12335

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktoria12335

.Mam na imię Wiktoria mam 15 . mój chłopak ma lat 17...Niedawno cos we mnie wstąpiło, i nagle napisąłam do mojego chłopaka ..ze to jest bez sensu , bo sie nie widujemy.. i wogole.. a mój chłopak jest w osrodku.. jestem z nim pól roku. razem przezylismy bardzo wiele..i ak jak pisłąm wczesniej napisąłam do niego ze to wszytko jest bez sensu .. i sie rozstalismy.. pare godzin pózniej.napisłam mu czy dalej jestesmyu razem a on napisłą zeprzeciez ja zerwałam .. a ja ze dalej chce z nim być dalej..bo to było nie porozumienie.. a on napisął mi ze mogłam najpierw pomyleż a póznije napisac . a ja zrobiąm na odwrót.. I nieiwem co mam dalej zrobic.. Napisał mi tez ze moze jestem jeszcze za młoda na związki..i że nie pasje do jego otoczenia bo rozmawiał z paroma osobami jak był na przepustce ze jak do mnie wróci to sie wpakuje w błoto bo niby w drugi raz sie w to samo nie pakuje..\\napisał mi ze myślał o mnie zeby mi dac druga szanse . bo nigdy jej nie dawał innym dziewczyna.. ja go strasznie kocham .i zależy mi na nim jak na nikim innym..; jestem cały czas załamana... Poradzcie mi co amm zrobić robie wszystko żeby do mnie wrócił ale mi nie wychodzi. Bede wzdzięczna za pomoc

Odnośnik do komentarza

Może faktycznie postąpiłaś zbyt pochopnie i nie przemyślałaś swojej decyzji, ale skoro chłopak uznał ją za słuszną to czy warto o niego aż tak zabiegać? Napisał Ci, że jesteś za młoda na związek, a Ty zdecydowałaś się na rozstanie, bo mieliście utrudniony kontakt ze sobą przez ośrodek w którym przebywa. Moze warto narazie przystopować w budowaniu związku. Dajcie sobie trochę czasu, poczekaj aż Ty będziesz troszkę starsza i az on wyjdzcie z ośrodka - wtedy zobaczycie czy Wasze uczucie przetrwa. Narazie skup się na nauce i utrzymujcie kontakt jako znajomi. Z czasem zastanowicie się czy może być między Wami coś więcej, zwłaszcza, że z tego co rozumiem, chłopak jest w ośrodku z powodów wychowawczych, dlatego myślę, że potrzebuje trochę czasu na własne przemyślenia i może nie chce też ryzykować, że popełnisz jakiś podobny błąd co on. Sądzę więc, że danie sobie troche czasu i utrzymywanie znajomości jest dobrym rozwiązaniem, a przyszłość zweryfikuje co Was łączy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...