Skocz do zawartości
Forum

Kąpanie przez macochę w wieku 11 lat a molestowanie


Gość jaśminka33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaśminka33

Witajcie ,chciałabym usłyszec opinie innych osób bo sama nad tym się zastanawiam i nie wiem czy doswiadczyłam molestowania w dzieciństwie? czy wyolbrzymiam? Otórz kiedy miałam jakies 9 lat macocha często wołała mnie do siebie do łóżka była naga,zawstydzało mnie to. Pozniej gdy miałam juz jakieś 11 lat lubiła mnie kąpać ,byłam już zbyt duża na to moim zdaniem? czułam się skrępowana tą sytuacją . Teraz jestem dorosłą kobietą a czesto się zastanawiam czy to było molestowanie z jej strony? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

W sumie niby nic nie robiła, ale kąpiąc mnie dotykała miejsca intymne ,czy tez wołając mnie do siebie do łóżka przytulała do siebie a była naga, byłam skrepowana mocno tą sytuacją :( dlatego pytam tutaj na forum,bo nigdy nie miałam z kim o tym porozmawiac a dziwnie się z tym czułam ,dodam jeszcze że była to osoba chora psychicznie :(

Odnośnik do komentarza
Gość Stokrotka1985

Miałam trochę podobna sytuację z moją matką, ona także spała nago w łóżku i mnie do siebie wołała i przytulała będąc w takim stanie, kazała bym jej masaże robiła dodatkowo. Nie wiem, czy miało to podtekst seksualny, ale teraz wspominam to z niesmakiem. I także jest ona osoba chorą psychicznie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...