Skocz do zawartości
Forum

Sny o pierwszym pocałunku z dawną przyjaciółką


Gość abc_Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abc_Problem

Jestem w związku 3 lata. Ale śni mi się po nocach od wielu lat moja dawna przyjaciółka, z którą był pierwszy pocałunek. Śni mi się, że ją całuje, przytulam itd po prostu, że jestem. Jak się obudze czuję przyslowiowe motylki. Zadrecza mnie to, a tym bardziej, ze nie mamy kontaktu, wyjechala na studia, a u mnie się trochę pogmatwalo. Nie wiem wiec czy ona mi nie przypomina dawnych lepszych lat, czy faktycznie o nia chodzi. Pomocy, nie wyrabiam już. Nie mysle nawet o niej, a ona mi sie sni.

Odnośnik do komentarza
Gość abc_Problem

I dlaczego sni mi się dopiero teraz, a nie w tedy kiedy jeszcze była i byl z nia jakikolwiek kontakt. Ostatnia rozmowa miala miejsce w moje urodziny. Zlozyla mi zyczenia i spytala czy mam ten sam numer, ze zna go na pamiec, ja odp. ze tak, a ona, ze gdyby wiedziala to by zadzwonila. Ja odp. Ze jej numeru niestety nie pamietam i juz nie odpisala.

Odnośnik do komentarza
Gość abc_Problemi

Szczerze to nie wiem. Złoty środek aby te sny się skończyły, przestały mnie nawiedzac bo są męczące. Kocham moją drugą polowke i w zwiazku sie nie gmatwa, tylko u mnie, zdrowie sie wali psychiczne i fizyczne. Może te sny coś oznaczaja, tylko za nic nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Gość abc_Problem

Proszę o rady. Może ktoś był w rakiej sytuacji i znalazl sposób aby te sny się skonczyly. Sam fakt, ze o tym tu pisze oznacza, ze to na mnie silnie dziala. Czuję się jak w pułapce mego snu. Zwlaszcza, ze sny mam bardzo realistyczne i emocjonalne.

Odnośnik do komentarza

Mnie nawiedzają sny, że chcę zamordować swojego byłego i mam broń w ręku. Dlaczego?- bo był bardzo toksyczny.

Tobie się śnią pocałunki z dawną przyjaciółką. Dlaczego- najprawdopodobniej dlatego, że jesteś w rozsypce psychicznej i fizycznej a te sny dają Ci poczucie bezpieczeństwa/ ucieczkę od problemów.

Ale to moje zdanie.

Dlaczego wali się Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne?

Odnośnik do komentarza
Gość abc_Problem

Depresja, zaburzenia nastroju, fobie. Fizycznie to od fobii, nerwobole, zawroty głowy nudnosci i cała masa wszystkiego przez co nie pracuje obecnie i co dodatkowo mnie dobija.
A ta przyjaciółka była jak bratnia dusza, nawet jak sie po latach spotkalysmy to jakbysmy się nie rozstawaly i nie raz mowilysmy ze jest jakas wiez. A mimo to kontakt sie urwal. Ale to pewnie moja wina bo mam problemy z utrzymywaniem znajowosci i jeszcze w tedy nie rozpoznali u mnie zaburzen nastroju to tez raz bylam roztrzepana a raz depresyjna. Chyba ja wystraszylo to.

Odnośnik do komentarza

Sny o których jest mowa , są to nie spełnione "fantazje" na podłożu erotycznym . Może po prostu rozmyślasz o dawnych czasach ! Jesteś w związku , co powinno dać Ci stabilizacje , aczkolwiek może tęsknisz za tą kobietą z którą Cie coś łączyło a czego nie napisałaś . Może odnów kontakt i się przekonasz czy to coś więcej niż "tęsknota" czy po prostu sen z którym można sobie poradzić w inny sposób .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...