Skocz do zawartości
Forum

Psychoterapia na NFZ w Szczecinie


Gość cristiene

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Odbyłam dzisiaj wizytę u psychiatry w Zachodniopomorskim Instytucie Psychoterapii i, tak jak zresztą zakładałam, otrzymałam skierowanie do psychoterapeuty. W rejestracji jednak powiadomiono mnie, że okres oczekiwania wynosi... rok. Co najmniej. Stąd moje pytanie: czy ktoś orientuje się, gdzie jeszcze można odbyć terapię w ramach NFZ? Na leczenie prywatne niestety mnie nie stać, a przyznam, że nie uśmiecha mi się tak długie czekanie. Moja pani psychiatra wspominała coś o poradni Dominikanów, ale nigdzie nie mogę doszukać się takowych informacji.
Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Pani psychiatra, która wspomniała Pani o poradni dominikanów w Szczecinie, najprawdopodobniej miała na myśli Akademię Rodzinną (Fundacja Veritas). Podaję linka do tej poradni: http://www.fundacjaveritas.org/akademiarodzinna/index.php?menu=3. Można zadzwonić i zapytać o szczegóły terapii, o czas oczekiwania na rozpoczęcie terapii.

Inne placówki, w których może Pani popytać o psychoterapię w ramach NFZ:

Poradnia Zdrowia Psychicznego (przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSW w Szczecinie)
ul. Piotra Skargi 16
tel. 91 422 27 68
(rejestracja)

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ
ul. ks. Piotra Skargi 9-11
tel. 91 889 55 82

Poradnia Zdrowia Psychicznego „Staromłyńska" Bogumiła Miazgowska
ul. Staromłyńska 21/26
tel. 91 489 35 89

NSZOZ „Prawobrzeże-Medyk"
ul. Napierskiego 6c
tel. 91 464 38 34

Przychodnia Portowa
ul. Energetyków 2
tel. 91 441 21 00

SP Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM
ul. Broniewskiego 24
tel. 91 454 06 53

SPSZOZ - Zdroje
ul. Mączna 4
tel. 91 880 62 21

SPSZOZ - Zdroje
ul. Żołnierska 55
tel. 91 434 41 38

SP ZOZ Szkół Wyższych
ul. Bohaterów Warszawy 51
tel. 91 449 45 34 i 91 449 44 22

WOMP
ul. 3-Go Maja 25-27,
tel. 91 471 11 66, 91 471 33 66, 91 488 05 01

WOMP (Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy)
ul. Bolesława Śmiałego 33
tel. 91 434 92 00

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

W szkole, krótko mówiąc starsi chłopcy mnie bili, a mój poziom pewności siebie został sprowadzony do absolutnego zera. Rodzina zafundowała mi psychoterapię w gabinecie Psyche Gabinet Psychoterapii. Bardzo polecam, ponieważ obecnie nie przypominam siebie z dawnych lat. Trenuję zapasy, rozwinąłem się w hobby, a moim oprawcom wybaczyłem. Idę dalej i wiem, że można się zmienić, ale trzeba zrobić ten pierwszy krok w stronę profesjonalnej pomocy. Nade mną czuwała rodzina, dość świadoma moich problemów. Adres tego mojego gabinetu Wielkopolska 21/1, Szczecin. Warto.

Odnośnik do komentarza

W Szczecinie tylko SZARWIŁO Gabinety Specjalistyczne. Już praktycznie się rozwodziłem, a żona zaproponowała, aby się przejść. W ramach, że tak powiem ciekawości poszedłem. Nie narzucano na mnie w końcu poczucia winy. Żona zrozumiała swoje błędy wobec mnie. Dla mnie objawienie przyznam szczerze, bo nie sądziłem, że do siebie wrócimy. Jakoś inaczej teraz patrzę na żonę, mam więcej szacunku, ona wyraźnie do mnie również. Powtarzamy spotkania raz na kwartał mniej więcej, aby omówić bieżące sprawy i trochę skorygować podejście. Adres Wielkopolska 21/ i FB na wszelki wypadek zostawiam https://www.facebook.com/psychoterapiaWSzczecinie/ .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...