Skocz do zawartości
Forum

Niewidzialna dla faceta


Gość Tylesamotnosci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tylesamotnosci

Witajcie mam 17 lat , ostatnio rozmawiałam z facetem ktory wpadł mi w oko , temat rozmowy był o sprawach szkolnych, miałam nadzieje ze zacznie mi mowić czesc na korytarzu a on nie dość ze nie mowi czesc to udaje ze mnie nie widzi.... Co to znaczy? Nie lubi mnie?

Odnośnik do komentarza
Gość Egzystacjapospolita

Opcja a) Nie zauważa cię bo nie zapadlas mu w pamięci.
b) Zapadlas mu w pamieci i się wstydzi.
c) Zapadlas mu w pamięci, ale jestes mu obojetna.

I nie stwierdzimy, czy cie lubi. Sama się musisz dowiedzieć od niego. Czy pytając czy interpretując po zachowaniu.

Odnośnik do komentarza

Witaj Tylesamotnosci!

Brak reakcji na Ciebie ze strony chłopaka może coś znaczyć i może nic nie znaczyć. Możliwe, że jest nieśmiały i boi się do Ciebie zagadać, a być może po prostu nie jesteś w jego typie, dlatego Cię ignoruje. Po prostu jesteś jedną z wieku znajomych ze szkoły. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co o Tobie myśli, co czuje, jakie ma wobec Ciebie intencje (i czy w ogóle jakiekolwiek ma), musisz dać mu czas, więcej z nim rozmawiać, obserwować go. Nikt nie jest wróżką, by zgadnąć, czy Cię lubi i o co mu chodzi ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Może wyczuł, że Ci się podoba - a on nie szuka związku, a znajomości np. - i wycofał się, woli unikać Cie niż niepotrzebnie robić Ci nadzieje.
Lub nie podpasowała mu rozmowa na tematy szkolne, być może uznał, że na dłuższą metę nie mielibyście ze sobą o czym rozmawiać..

Jak Ci zależy może zagadać do niego i spytać czemu Cie ignoruje - bo tylko on jest w stanie odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie.

Bo tak, to można sobie gdybać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...