Skocz do zawartości
Forum

Nałogowe picie alkoholu i atak po odstawieniu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Agata i mam 20 lat.
Mój tryb życia koncentrował się na imprezach wychodzenie ze znajomymi i ca najgorsze ALKOHOL!
Nie piję dokładnie miesiąc i 10 dni.
10 sierpnia dostałam wszystko objawy padaczki alkoholowej, takie jak: potliwość, zaburzenia snu, jak również przyspieszenie akcji serca, powiększone źrenice, drętwienia w rękach i nogach, ale ataku nie dostałam.
Babcia zmierzyła mi ciśnienie- miałam za wysokie, więc podała mi tabletkę, po czym zasnęłam. Na następny dzień wszystko się powtórzyło. Babcia zadzwoniła po pogotowie, dali mi zastrzyk, magnez i tabletkę pod język.
Przez ten cały miesiąc nie mogę normalnie spać. Gdy próbuję zasnąć jestem bardzo nadpobudliwa z chęcią bym coś rozwaliła w dzień to mi się nie dzieje, bo jestem zajęta czym innym. Mam momenty kiedy chce mi się tak okropnie płakać. Mam po prostu zmienny nastój. Ostatnio chciałam się napić, bo były moje urodziny, ale jednak zrezygnowałam, bo się bałam, abym nie dostała jakiegoś ataku. Czy jest to nałóg?
Co mam robić? Już mam tego dosyć i nie wiem czy wytrzymam to psychicznie! Bardzo proszę o pomoc i wskazówki! ;(((

Odnośnik do komentarza

Witaj Agata!

Przez Internet nie da się stwierdzić, czy Twoje objawy to rzeczywiście objawy odstawienne. Możliwe, że masz problem z alkoholem i teraz okres abstynencji jest dla Ciebie bardzo trudny, ale niewykluczone również, że objawy, o jakich piszesz, mogą świadczyć o innych zaburzeniach, np. nerwicowych. Potrzebna jest dokładna diagnostyka i przede wszystkim wizyta u lekarza, który zleci odpowiednie badania i będzie miał szansę Cię rzetelnie zdiagnozować. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...