Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie po 4 latach związku na odległość


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z chłopakiem na odległość 200km byliśmy ze sobą prawie 5 lat miało minąć 28 października ;(bardzo często się ze sobą spotykaliśmy. w tym roku spędziliśmy ze sobą cudowne wakacje cały miesiąc on u mnie 3 tygodnie ja u niego też 3 tygodnie byliśmy bardzo szczęśliwi do momentu gdy doszło do jego poprawek w szkole i z jednego przedmiotu nie zdał myślał że dadzą mu warunek jednak po 2 okazało się że nauczycielka powiedziała że nie poradzi sobie w 3 klasie . Od tamtego momentu do mnie mówił nie jestem odpowiednim chłopakiem dla ciebie , że zasługuje na kogoś lepszego . Powiedziałam mu wtedy że ja cię kocham i nie zamierzam ciebie zostawiać z powodów szkoły . Wiadomo dla mnie był to taki szok ze się trochę przyłamałam no i 1-3 września miałam miesiączkę wiadomo byłam rozdrażniona płaczliwa , i ehh chyba za bardzo pokzałam że mi zależy , bo podejrzewałam go o zdardę stale pytałam czy mnie kocha , albo ubzdurałam sobie ze mnie zostawi. Byly przez to klotnie potem od 4 czy 5 dni stal sie dla mnie oschly , zimny , nawet jak mama wyladowala w szpitalu nie dostalam od niego wspracia strasznie mnie to zabolalo ; / rozmawiala z nim jego mama i to powiedzial jej ze mnie kocha ale nie chce ze mna byc . dodatkowo juz wczoraj znalazl sobie kolezanke do towarzystwa jest to jego nowa kolezanka z klasy z czego juz sie umawia z nia na jakis piknik , czy spacer.... ;( tyle razem poswiecilismy w ten zwiazek i jakby na marne nie radze sobie , jego ojciec zostawil tez jego matke dla innej kobiety ; /moze on jest taki sam mowi ze mnie kocha , a juz spotyka sie z inna? po 4 wspolnych latach mu tak latwo ? a i jeszcze przez te 3 dni udawal wielkiego twardziela ze jest bez uczuc itp ? myslicie ze zateskni za mna i wroci ? ;((

Odnośnik do komentarza

Malenka9765, nie mam pojęcia, jakimi uczuciami darzy Cię Twój (były) chłopak. Możliwe, że faktycznie zauroczył się inną dziewczyną i poszłaś w odstawkę? Nie wiem... Nie wiem, czy zatęskni i wróci. Uważam, że powinniście ze sobą szczerze porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić, bo my możemy tutaj gdybać, a i tak niekoniecznie uda nam się odgadnąć, jakie intencje ma wobec Ciebie partner. Pozdrawiam i owocnych rozmów!

Odnośnik do komentarza

Ehh jak mi przykro a ja mam nieuleczalną chorobę psychiczną i chciałbym żeby mnie dziewczyny rzucały chociaż 2 razy na tydzień ew. 1 raz na tydzień ale niestety zdrowia nie odzyskam a takimi pierdołami to się przejmowałem mając 13 lat.Choruję od 16 lat szybko wydoroślałem z głupot kiedy poczułem co to jest cierpienie i takimi rzeczami bym się nie przejmował na twoim miejscu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...