Skocz do zawartości
Forum

Napad bulimii


Gość aria27

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila mialam napad zjadlam ok 2000 kcal wsumie to te rzeczy zdrowe co jem na co dzien ale w duzej dawce boje sie a nie moge zwymiotowac bo mama jest w domu w moim pokoju masakra boje sie co robić ? Mdli mnie koszmar mama nie zrozumie nie wiem wyje :(

Odnośnik do komentarza

aria27, ile masz lat, od jak dawna masz objawy, o jakich wspominasz - napady obżarstwa, prowokowanie wymiotów, mdłości, liczenie kalorii etc.? Powinnaś powiedzieć mamie o swoich problemach z jedzeniem i razem powinniście się zastanowić, gdzie szukać dla Ciebie pomocy. Być może potrzebujesz profesjonalnego wsparcia ze strony specjalisty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Mam 18 Choruje od kilku lat ale choroba ciagle nawraca sie chyba mi juz nic nie pomoze mama poszla z psem to szybko poszlam do lazienki i tak sie caly czas boje bo nie zwymiotowalam wszystkiego bo mama zaszybko wrocila masakra Tyle razy probowalam to zwalczyc ale nie udaje sie a u rodzicow nie mam wsparcia oni ciagle graza ze jak znowu zaczne to wywioza mnie do psychiatryka znowu jak by to bylo takie proste przecierz nie jest mam dosc niech mnie wywioza ale pierw musza mnie przylapac bo sama sie nie prxyznam przed nimi . Brak wsparcia od nich :(

Odnośnik do komentarza

aria27, masz 18 lat, jesteś pełnoletnia, możesz sama decydować o sobie. Osobiście uważam, że jeżeli objawy bulimii powracają, to pobyt w szpitalu psychiatrycznym i podjęcie terapii wcale nie jest złym pomysłem. Pozwól sobie pomóc. Zdaję sobie sprawę, że się boisz, że szpital psychiatryczny może kojarzy Ci się z czymś najgorszym, ale jeżeli nie zaczniesz się leczyć, wyniszczysz swój organizm, nie wspominając o Twoich problemach psychicznych, które doprowadziły do rozwoju bulimii. Zawalcz o siebie i idź do specjalisty! Nie zwlekaj! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...