Skocz do zawartości
Forum

Czy miłość przyjdzie sama?


Gość akros123

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio rozstałem się z dziewczyną po dość długim związku - dwuletnim- i teraz zastanawiam się jak to jest z tą miłością. Jedni mówią, że ona przychodzi sama, inni, że trzeba jej szukać. Co o tym sądzicie? Mi się wydaje, że miłość sama przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, nie można jej na siłę szukać i brać jakąś "pierwszą lepszą" dziewczynę. Czekam na Wasze opinie na ten temat. :)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że 40 lat to bardzo dużo, ale dla tak młodego człowieka jak ja 2 lata to też dużo. Zastanawiam się, czy jeżeli przykładowo chłopak spodoba się dziewczynie to czy dziewczyna też wykona pierwszy krok, czy raczej poczeka aż chłopak coś zrobi. Rozumiem to, że to zależy od dziewczyny, ale chodzi mi tak "ogólnie". ;)

Odnośnik do komentarza

~akros123
Zastanawiam się, czy jeżeli przykładowo chłopak spodoba się dziewczynie to czy dziewczyna też wykona pierwszy krok, czy raczej poczeka aż chłopak coś zrobi. Rozumiem to, że to zależy od dziewczyny, ale chodzi mi tak "ogólnie". ;)

Nie ma ogólnie, bo każdy jest inny. Jedna podejdzie, druga nie, tak samo jeden chłopaka wykona pierwszy krok a drugi nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...