Skocz do zawartości
Forum

Nerwowość, zamyślenie i pobudzenie mamy


Gość izka183aaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izka183aaa

Mam 18 lat. Z rodzicami mam bardzo dobry kontakt i mowie im o wszystkich swoich problemach i o tym co sie w moim zyciu dzieje. Ostatnio moja mama jest zamyslona, nerwowa, "pobudzona". Dzisiaj przypadkowo weszlam na hostorie przegladarki a tam pojawily mi sie hasla kluczowe ktore wyszukiwala "ciaza""okres""dni plodne". Martwie sie, ona moze obawiac sie ze jest w ciazy i prze to tak sie zachowuje. Nie idzie sie z nia dogadac. Ma 45 lat i od dawna juz twierdzila, ze na drugie dziecko jest juz za stara. Pytalam ja co sie dzieje, ze widze ze cos jest nie tak ale odpowiadala ze jest zmeczona albo nic nie odpowiadala i chciala spokoju. Mam teraz problem, bo nie wiem czy powiedziec jej o tym co zobaczylam. Nie chce zeby ona sie martwila i byla bez wsparcia. Tylko z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysl jak sie jej zapytam co mialy znaczyc te wyszukiwane hasla. Nie wiem jaka bedzie jej reakcja. Doradzicie cos?

Odnośnik do komentarza

Zapytaj co ją martwi i że bez względu na wszystko ma w Tobie wsparcie,
chciałabyś wiedzieć,bo się o nią martwisz,

jeśli nie będzie chciała powiedzieć nie drąż tematu ,sama musi do tego dojrzeć,
wcale nie jest powiedziane,że to na co patrzyła w necie ,mówi o tym ,że jest w ciąży,bo w sumie te sprawy zna na pamięć.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Wiesz,to nie musialo byc zwiazane z nią konretnie. Moze te hasla to tylko przypadek,moze chciala cos doczytac a zmartwiona jest z zupelnie innego powodu.

Ja tez uwazam,ze mozesz zapytac o co chodzi.Dodaj, ze widzisz jaka chodzi smutna i ze sie o nią martwisz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Mama ma 45 lat więc może wchodzić w okres klimakterium.W tym czasie mogą zaczynać się nieregularne miesiączki i często kobiety podejrzewają ciążę kiedy okres się spóżnia.
Najlepiej porozmawiaj z mamą.Zapewnij o swoim wsparciu dla niej.

Odnośnik do komentarza

A może martwi się o ciebie? Może chce z tobą pogadać na te tematy i nie wie jak?
Już się pytałaś, co z nią jest, nie chciała odpowiedzieć, więc nie naciskaj.
Dorośli też mają prawo do własnych tajemnic, nie zawsze chcą we wszystko wtajemniczać innych, nawet jak są z nimi blisko.

Odnośnik do komentarza

izka183aaa, fajnie, że masz dobry kontakt z rodzicami - to na pewno pomoże Ci podczas rozmowy z mamą. Niekoniecznie hasła, jakie znalazłaś w historii wyszukiwania, a jakie prawdopodobnie wpisywała Twoja mama, mogą sugerować, że jej "problemy" dotyczą ciąży itd. Możliwe, że martwi się zupełnie czymś innym, ale potrzebuje czasu, by dojrzeć do rozmowy z Tobą na ten temat. Nie naciskaj, ale zapewnij mamę o swoim wsparciu. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...