Skocz do zawartości
Forum

Kłamstwa, uzależnienie od narkotyków i wspólna praca


Gość natalia933333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalia933333

Witam,
Mam ogromny provlem. Jestem z chlopakiem trzy lata mieszkamy razem i pracuhemy tez razem. Jak sie poznawalismy on byl po nalogu brania amfetaminy skonczyl z tym podobno (wczesbiej pracowal w firmie gdzie amfetamina byla powrzechna). W czasie trwania zwiazku wrocil do tej pracy i sie zaczelo mimo obietnic i teraz ja tez tam pracuje coraz czesciej pozycza kase nie widze po nom zeby bral ale wiem ze cos kombinuje. Klamie oszukuje wydymal na kase kilka osob z pracy chcialabyn z nim zerwac ale boje sie ze w pracy narobi mi przypalu (bo tak sie odgrazal) a ja nie moge stracic tej pracy bo w innej nie jestem w stanie sie utrzymac. Mieszkam sama z nim - rodzice sa za granica. Co mam zrobic zeby bylo ok? Probowalam ratowac ten zwiazek dawalam mu milion ostatnich szans ale nic to nie daje. Pomozcie.

Odnośnik do komentarza

natalia933333, nie ma sensu dawanie komuś milion szans, kto za każdym razem zawodził Cię i Twoje zaufanie. Mam wrażenie, że trwasz w tym toksycznym związku nie z miłości, ale z lęku - z lęku przed tym, że chłopak może zaszkodzić Ci w pracy, z lęku przed tym, że nie będziesz mogła się utrzymać albo nie będziesz miała, gdzie mieszkać. To nie jest dobra motywacja do pozostawania w związku. Po pierwsze, odpowiedz sobie na pytania, czy chcesz być dalej w tej relacji i czy kochasz swojego partnera. Jeśli tak, postaw ultimatum, że koniec z narkotykami i ma iść na terapię. Jeżeli nie widzisz już przyszłości dla Was razem, to najrozsądniej odejść i uwolnić się z toksycznej relacji. Możliwe, że na początku będzie Ci trudno (negatywne emocje, może konieczność zmiany miejsca zamieszkania czy pracy), ale wierzę, że sobie poradzisz i w ogólnym rozrachunku to rozstanie wyjdzie Ci na dobre. Nie daj się zastraszyć chłopakowi i uwierz w siebie. Pozdrawiam i życzę dobrych decyzji życiowych!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...