Skocz do zawartości
Forum

Zdrada ojca


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co o tym myśleć. Mój ojciec chyba zdradza mamę. Nagle całkiem się zmienił. Zostaje dłużej niż zwykle w pracy. Zamyka się w swoim pokoju i często siedzi przed komputerem coś pisząc. Gdy wchodzę do pokoju szybko wyłącza jakieś strony i każe pukać. Gdy dzwoni telefon wymyka się z pokoju byśmy niczego nie słyszały. Tłumaczy, że to z pracy. Jednak wcześniej się to nie zdarzało. Martwię się o mamę. Nie wiem czy powiedzieć jej o moich obawach. Ona jest bardzo wrażliwa i wiem, że ją to zaboli. Nie chcę rozbijać naszej rodziny ale nie mogę patrzeć na ojca. Nie wiem co mam robić i jak się zachować.

Odnośnik do komentarza

Nic jej nie mow bo nie masz pewności a są to jedynie Twoje przypuszczenia. A co jesli okaze sie,ze ojciec wcale nie zdradza Twojej mamy?

Lepiej poczekaj albo jesli tak Ci zalezy to zbierz jakieś dowody na zdradę a wtedy pokazesz mamie ale bedziesz miala niezbite dowody.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli tata tak się zachowuje ,to widać ,że są ze sobą pokłóceni i mama póki co nie chce Cię wciągać w ich sprawy,
niektóre kobiety wolą nie przyjmować do wiadomości zdrady męża,nawet jak ma kochankę ,myślą znudzi mu się i wszystko wróci do normy.

Znam przypadek ,gdzie żona podejrzewała męża o niejedną zdradę ,ale dopóki o tym w domu nie mówiło się głośno ,tak jakby nie było sprawy,
ale kiedy córka widział ojca w jednoznacznej sytuacji i powiedziała matce ,ta miała do niej pretensje...dzisiaj są razem pogodzeni.

Tak ,że lepiej nic nie mów,ewentualnie podpytaj z osobna mamę i tatę ,co się dzieje bo widzisz,że coś jest nie tak ,zobaczysz co odpowiedzą...,
podejrzewam,że prawdy nie usłyszysz ,więc może lepiej nie pytać,ale może...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Monik19, domyślam się, że sytuacja jest dla Ciebie mocno niewygodna, ale jeżeli nie masz mocnych dowodów na zdradę ojca, to uważam, że lepiej go bezpodstawnie nie oskarżać. Nawet jeśliby doszło do konfrontacji między Twoją mamą a ojcem, to obawiam się, że tata mógłby się wszystkiego wyprzeć. Słowo przeciw słowu. Wychodzenie z telefonem podczas rozmów, zostawanie dłużej w pracy czy kazanie pukać do pokoju przed wejściem - owszem mogą zaniepokoić i wzbudzić wątpliwości, ale jeszcze nie dowodzą żadnej zdrady. Może lepiej poobserwuj ojca i zbierz konkretne dowody na jego niewierność, a dopiero potem zdecyduj się na rozmowę z mamą albo ojcem? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Nie mów nic mamie, po co ma się zamartwiać?
Jeśli chcesz z kimś porozmawiać, to tylko z ojcem. Spytaj, najlepiej żartem, lekko kpiąco - może tym sposobem dasz mu do zrozumienia, że nie jest tak dyskretny jak mu się zdaje? Jeśli to nic poważnego, to się ocknie. Jeśli sprawa poważna, to i tak niewiele zdziałasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...