Skocz do zawartości
Forum

Kryzys po dwóch latach małżeństwa


Gość Marzena Piątek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzena Piątek

Witam mam 30 lat jestem kobietą jestem mężatką od prawie dwóch lat proszę pomóż mi powiedz czy to normalne że moja teściowa sama poszła odbić sobie nasze zdjęcia ślubne głównie te na których się całujemy więc powiedziałam do męża by je odebrał że chce zobaczyć i te bardziej intymne zabrać teściowa oczywiście przeprosiła i poszła do fotografa i kazała odciąć mnie ze zdjęcia i samego męża postawiła sobie w regale mąż uważa że nie powinno mnie to obchodzić że ona może sobie robić co chce, poza tym mąż nie oddaje mi pieniędzy w ogóle a męża rachunki opłaca teściowa i doroczne święta imąż spędza z nią pomóż m

Odnośnik do komentarza

Musisz porozmawiać z mężem, ponieważ nadszedł czas przerwania pępowiny. Założył swoją rodzinę i powinien dbac o swoją żonę i wspólną przyszłość, a teściowa powinna to uszanować. Musisz wiedzieć, że może pojawić się pzeciąganie liny z mężem, czyli Twoja teściowa na swoją stronę Ty na swoją. To nie ma sensu. Lepiej porozmawiać z mężem, wytłumaczyć mu co Ci sprawia przykrość, jak powinno być, a dopiero potem wspólnie porozmawiać z teściową. Możesz zapytać dlaczego Cię nie akceptuje, bardzo często matki bardzo związane z synami sa zazdrosne o ich zony. Musisz wytłumaczyć, że mąż ma prawo ułożyć sobie życie, założyć swoją rodzinę i że jeśli go kocha, powinna mu na to pozwolić. Porozmawiajcie, jeśli będzie trzeba, skorzystajcie z terapii dla par. Najważniejsze, to wytłumaczyć mężowi, że założył rodzinę i powinien inwestować w swoją rodzinę i wspólną przyszłość, a teściowej, że przyczynia się do konfliktów w małżeństwie, a rozbicie go nie przyniesie jej sukcesu, sprawi tylko ból jej synowi. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...