Skocz do zawartości
Forum

Codzienne koszmary u chłopaka


Gość ola.pomozcie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ola.pomozcie

Mój chłopak od kiedy pamiętam ma koszmary senne . Codziennie śni mu się ze umiera lub ktoś go zabija i umiera zawsze potem się budzi lub krzyczy. Mówi coś przez sen co powoduje że ja sama nie mogę spać ponieważ on się boi i sprawia to ze naprawdę myśli ze umrze . Chciałabym mu pomóc ale nie wiem jak. Czytałam dużo na forum i zastanawiam się czy to może być spowodowane problemami z dzieciństwa lub tym ze w młodości był w ośrodku dla uzależnionych . Chciałam go wziąść do psychologa żeby przeprowadził z nim rozmowę ale on nie chce.. czytałam równie ze mogą być to objawy shizofremi martwię się o niego pomóżcie ..co robić jak z nim porozmawiać ??

Odnośnik do komentarza

ola.pomozcie, koszmary senne nie są zapowiedzią schizofrenii. Owszem, mogą być odzwierciedleniem traumatycznych przeżyć, np. z okresu dzieciństwa, ale wcale nie świadczą o rozwoju schizofrenii. Trudno o pomoc na forum. Najlepiej, gdyby Twój chłopak skonsultował się ze specjalistą, np. psychologiem. Warto np. udać się do poradni leczenia zaburzeń snu. Czy oprócz koszmarów sennych Twój chłopak przejawia jakieś inne niepokojące objawy, np. zmianę nastroju, drażliwość, problemy z apetytem, niepokój itp.? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...