Skocz do zawartości
Forum

Częste budzenie się w nocy


Gość łezka100

Rekomendowane odpowiedzi

Gość łezka100

Witam mam 17 lat.Od trzech tygodni codziennie budze sie w nocy.Roznie czasami po kilka razy i latwo zasypiam a czasami budze sie i nie moge zasnac przez kilka godzin.Chodze do szkoly i bardzo mi to przeszkadza.Nie chodze do szkoly na czas wiecznie jestem zmeczona.Zaczelam pic kakao przed snem ale to nic nie daje.Od trzech tygodni nie mialam nawet jednej spokojnej nocy.Meczy mnie to bardzo.Zaczelo sie odkad stracilam z moim bylym chlopakiem kontakt a zatym idzie ze niw widze jego .,dobranoc,, itd Nie mam na to sily.Jak powrocic do normalnosci ?jak nie budzic sie w nocy ?

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Hej! Myślę, że twoje problemy ze snem wynikają z problemów natury uczuciowej. Nie ma wątpliwości, że wciąż ci zależy na tym chłopaku. Nie wiem dlaczego zerwaliście, więc trudno mi cokolwiek radzić w tym temacie, ale jeśli go wciąż kochasz, to może spróbuj z nim porozmawiać i odnowić ten związek. Jeśli zerwaliście z ważnych powodów, to postaraj się nabrać do tego dystansu i skup swoją uwagę na czymś innym. Takie rzeczy są bolesne, ale czasami nie ma innego wyjścia, niż je po prostu przeczekać...

Odnośnik do komentarza

Problemy ze snem, takie jak trudności w zasypianiu, albo budzenie się w nocy, najczęściej wynikają z problemów, które dotyczą bezpośrednio nas samych. Często jest to stres, jakieś zmartwienia, albo własnie sprawy sercowe. Myślę, że w Twoim przypadku, budzenie się w nocy jest spoodowane urwanym kontaktem z chłopakiem. Bardzo to przeżyłaś, myślisz o tym i to właśnie nie daje Ci spokoju. Musisz wyrzucić z siebie emocje związane z tą sytuacją. Porozmawiaj na ten temat z przyjaciółką, siostrą czy mamą. Musisz po prostu "oswoić" się z sytuacją, uczuciami związanymi z nią. Z czasem na pewno zdystansujesz się do całej sytuacji i spokojny sen powróci. Jesli poprzez budzenie się w nocy jesteś zmęczona w szkole, spróbuj przed pójsciem spać wypić melisę. Nie myśl o chłopaku, zamknij oczy i staraj się wyciszyć, uspokoić, oddychaj spokojnie i staraj się znaleźć jakiś pozytyw w każdej sytuacji, np. straciłaś kontakt z chłopakiem, jest Ci przykro, ale może własnie tak musi być. Może właśnie to będzie pierwszy krok do spotkania nowej sympatii. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...