Skocz do zawartości
Forum

Relacje z byłą przyjaciółką


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Stworzyłam ten wątek z powodu mojej "byłej" przyjaciółki. No więc tak : nasza przyjaźń zaczęła się od spania u niej w domu. Na początku fajnie miło.. itd. Potem ona zaczęła wykręcać mi ręce, bić mnie, ośmieszać mnie przed znajomymi. Mówiłam jej dużo razy że mi to się nie podoba i żeby tak nie robiła. A ona odpowiadała że to nic takiego. Gdy miałam jakiś problem to zwierzałam się jej , a ona potem mówiła że w naszej przyjaźni ja niby się liczę bo ja tylko jej problemy swoje mówię a ona nie. Choć też mi się zwierzała a ja nigdy nikomu tego nie mówiłam co mi powiedziała. W końcu doszło do tego że zaczęłyśmy się bardziej kłócić przez nią. Choć nie mówię że ja jestem święta i nic złego nie robiłam a robiłam ale to były małe rzeczy w stosunku co do niej. Potem ona poznawała innych ludzi i mówiła im swoje tajemnice. ( Wiem bo te osoby innym to rozpowiadały). Ostatnio przed końcem roku ona powiedziała żę mam mnie dość itd. Tydzień po tej rozmowie ona napisała do mnie dlaczego ja rozpowiadam jej tajemnice. Próbowałam jej wytłumaczyć że to nie ja. Potem przez czat pojawiały się rozmowy na przykład jak: wykręcanie mi rąk itd. Doszło do tego że podczas tej rozmowy ona mi zagroziła że ona może i potrafi mi zrobić coś złego na początek nowego roku szkolnego w pierwszy rok szkoły gimnazjum. Bardzo się przez to boję że ona rozpowie moje tajemnice czy coś takiego i że nie będę miała przyjaciół bo ona przeprowadzi wszystkich na swoją stronę. Choć nie rozpowiedziałam jej żadnej tajemnicy.! Co mam zrobić w tej sytuacji.? Błagam pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

zerwij z nią wszystkie kontakty, nie jest to przyjaźń żadna i nie jest Ciebie warta. A jeśli ktos uwierzy w to, co ona będzie plotła i da sie tak nastawić to jest takim samym kretynek jak ona... tyle jest na świecie wartościowych ludzi, zostaw tę kretynkę

Odnośnik do komentarza

Słodziuchna_, dziewczyna, o której napisałaś, na pewno nie jest Twoją przyjaciółką. Przyjaciele chcą dla siebie jak najlepiej, doradzają, są dyskretni i nie rozpowiadają sekretów. Wasza znajomość jest toksyczna i Ci szkodzi, dlatego dla własnego dobra radzę Ci zerwać z nią znajomość. Skoro zachowuje się w taki sposób, jak opisałaś, to nie będzie żadna strata dla Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...