Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na odkochanie się


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wiele razy wspominałam o chłopaku który cały czas mnie wyśmiewa z relacji tego że się w nim podkochuje i to bardzo. Żartuje sobie ze mnie itd. Wczoraj natomiast mnie zapytał czy będę z nim chodzić. Znaczy kolega jego mi to powiedział że on mówi o mnie różne i fajne rzeczy. Przez tego kolegę zgodziłam się z nim być bo pomyślałam że już się zmienił. A kuzynce powiedziałam że zgadam się na żarty choć tak nie było. Dzisiaj zadzwonił do mnie i powiedział żebym wyszła na targ. Poszłam no i potem gadaliśmy a on powiedział coś o jakiś dwóch dziewczynach które znał i ich nie cierpię. Ja się wkurzyłam i poszłam do kuzynki do domu. Oni za nami pojechali rowerami no i on się spytał co zrobił a ja mu powiedziałam że jest ze mną a umawia się z innymi dziewczynami. Chwilę później jego kolega zadzwonił od niego do mnie i powiedział tak : " Wiktoria nie bądź ale Szymon.." ja mu przerwałam i powiedziałam : " Szymon ze mną zrywa prawda.?" A on powiedział " Tak. " Ja się rozłączyłam i zaczęłam płakać. CO mam zrobić żeby się w nim odkochać.? Przeczytałam już wszystkie strony internetowe jak się odkochac i nic nie pomaga. Co mam robić.? Błagam pomóżcie. Usunęłam jednego zdjęcia a kontakty mi szkoda usunąć. Co mam zrobić.?!

Odnośnik do komentarza

To dziecinada,wybacz.Zamiast zapytac wprost pyta czy bedziesz jego dziewczyną przez kolegę. Potem zerwanie na szybko. Odpuść sobie kogos takiego. Nie myśl o nim bo nie warto.Pomysl w ten sposob...jaki chlopak ktoremu zalezy na dziewczynie tak sie zachowuje??

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Dobrze. W takim razie powiedz jak Ty sobie to wyobrażasz? Co dalej z takim chlopakiem? Nie szkoda Ci czasu?Przeanalizuj jego zachowanie wobec Ciebie. Bez przesady....facet powinnien sie zachowywac jak facet....

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Słodziuchna_, im bardziej będziesz chciała zapomnieć o chłopaku, tym bardziej będzie Ci on wchodził w głowę. To jak na zasadzie, że mówimy komuś, by nie myślał o białym niedźwiedziu. I o czym zaczyna myśleć? Właśnie o białym niedźwiedziu, który jest dostępny poznawczo. Odpuść sobie tego chłopaka, bo zachowuje się jak dzieciak. Prosi Cię o chodzenie przez kolegę, przez kolegę z Tobą zrywa. To jest niepoważne. Zajmij się sobą, pomyśl, co lubisz robić, jakie są Twoje pasje i temu poświęć swój cenny czas, a chłopaka zostaw w spokoju. Raczej nie jest wart Twoich łez. Jestem przekonana, że w swoim życiu spotkasz jeszcze niejednego chłopaka i wierzę, że będą oni bardziej wartościowi niż ten, który niedawno z Tobą zerwał. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...