Skocz do zawartości
Forum

Zakochanie się w chłopaku, który ma dziewczynę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chodzi o to, że w pracy bardzo spodobał mi się pewien chłopak. Od razu w pierwszy dzień gdy on mnie zobaczył także mu się spodobałam i zagadał do mnie. Po jakimś czasie wymieniliśmy się numerami telefonów,zaczelismy pisac, dzwonić, rozmawiać w pracy. Jak on twierdzi wpadłam mu w oko. Bardzo dużo ze sobą smsujemy i rozmawiamy. Tylko jest jeden problem... on ma kobietę. Nie jestem z tych osób co lubią rozwalać związek drugiej osobie, ale tego nie mogę przepuścić. Okazało się , że coś do niego czuję,nie potrafię sobie sama z tym poradzić , jedyny temat moich myśli to jest On.. chce za wszelką cenę go odzyskać , co robić?? :(

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

Skoro nie jesteś dziewczyną, która rozwala związku to po co się w to pchasz? Zastanów się czy jesteś mu w stanie zaufać wiedząc jak zaczeła się wasza znajomość? Moim zdaniem skoro facet tak się zachowuje to nie ma co się z nim związać bo takim sam los może spotkać ciebie

Odnośnik do komentarza

Ma kogoś czyli jest w związku. Z mojego punktu widzenia to on niepotrzebnie Cie soba ujął... niepotrzebnie Ty sie teraz starasz o niego no bo przeciez skoro on nie jest sam to jak Ty to sobie wyobrazasz? Pozostań na zasadzie kolega-kolezanka.Tak bedzie najlepiej w tej sytuacji.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

mysle, ze powinnas sobie odpuscic, chociaz wiem ze to bardzo trudne..
Wyobraz sobie ze bedziecie razem jakies dwa lata - i on znowu pozna "kolezanke z pracy".
Zreszta na kazda taka "tylko kolezanke" bedziesz uczulona, bo sama nia potencjalnie bylas.

Moim zdaniem warto tez zorientowac sie, jak sie im uklada w zwiazku.
Moze to juz tylko okruchy.
Tylko nie pytaj o to jego, bo wiadomo co Ci powie: "tak ona mnie w ogole nie rozumie i czuje sie taki strasznie odrzucony.."

Lepiej z jakiegos obiektywnego zrodla.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

beti0, rozumiem, że trudno Ci zrezygnować z chłopaka, którym się zauroczyłaś i który zwrócił na Ciebie uwagę. Niemniej jednak nie angażuj się tak szybko w tę relację. Na razie niech ta znajomość pozostanie na etapie koleżeństwa. Poznaj go bliżej, zbadaj, jak układa mu się w związku z jego kobietą. Może faktycznie ich związek to już przeszłość, ale nie powinien z jednego związku wchodzić w drugi. To może faktycznie wyglądać tak, jakbyś pomagała mu w zakończeniu jego aktualnego związku. A może tamta dziewczyna nie jest świadoma, co się dzieje, może jest przekonana, że ich relacja super się układa, a jej partner tymczasem flirtuje z inną w pracy? Nie wiesz tego... Bądź ostrożna, bo ten chłopak może Cię (nie)świadomie skrzywdzić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Wiesz, jeszcze słowko ja:
ostatnio miałam w pracy podobną sytuację, alenic się z tego nie urodizło, po odejsciu z pracy nie mam już z tym chłopakiem kontaktu. Może zwróć uwagę na takie rzeczy: czy jak np. kończycie pracę, to on czeka na Ciebie, szuka Cie wzrokiem, czy tez np. łapie za telefon (bo np. dzwoni do swojej dziewczyny- umawia sie z nią gdzieś a Cb ma w nosie). czy np. jest chetny do pomocy- nie wiem...założmy, zapomniałaś 2go śniadania, czy np. podzieliłby się z Tobą? Czy np. jest chetny do pomocy- np. rozwaliło Ci się krzesło w pracy i chce je przykręcić, albo nawet uzyczy Ci swojego, Czy macie wogóle jakiś kontakt poza pracą i jesli tak to kto go inicjuje? Napisz mi odpowiedzi do tyc pytań, może coś więcej będzie wiadomo. Ale to co napisąłam ja, czy p.psycholog ciągoe aktulane- wrzuć na luz- jak zobaczy sfrustrowana dziewczynę to wiesz...

Odnośnik do komentarza

beti0, jestem w stanie zrozumieć Twoje sprzeczne myśli i dążenia - z jednej strony zdajesz sobie sprawę, że to nie fair rozwalać związek chłopaka, a z drugiej strony coś do niego czujesz, coś Cię do niego ciągnie. Rozsądek walczy z emocjami, a że prawdopodobnie emocje są silne, więc pojawiają się sprzeczne zachowania i myśli. Nie musisz od razu kończyć tej znajomości, tylko po prostu zachowaj zdrowy dystans i zobacz, jak rozwinie się dalej sytuacja. Nie możesz przewidzieć, jakie intencje ma wobec Ciebie ten chłopak i czy jest uczciwy. Szkoda by było, gdyby się okazało, że chłopak nie ma wobec Ciebie żadnych poważnych planów, że tylko się Tobą zabawił. Zostałabyś ze zranionym sercem i poczuciem bycia "tą drugą", która próbowała rozwalić związek, licząc na wielką miłość. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Odzyskać można chcieć coś, co się miało i straciło. Straciłaś go, coś było między Wami?
Myślę, że skoro tak bez problemu będąc w związku Cię podrywa, to masz szansę go " odzyskać", tak jak i kilka innych dziewczyn, które wpadły mu w oczy.
Reasumują i upraszczając: jeśli ją zdradzi z Tobę, to spokojnie będzie i Ciebie zdradzał, no i takie jego wyznania świadczą o tym, że lekko podchodzi do kobiet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...