Skocz do zawartości
Forum

Jakie kobiety wolą faceci?


Gość imlka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc, mam takie pytanie, pewnie głównie do mężczyzn - jakie kobiety wolą faceci? Mam tu na mysli grzeczne,poukładane,niepijace, niepalące a przy okazji atrakcyjne, inteligentne i mądre, czy moze "niegrzeczne" palaczki, nadużywające alkohol, mające problemy ze swoją psychiką,nerwowe. Hm, now iecie co mam na mysli. Pytam,bo po prostu mnie to ciekawi, kto ma wieksza siłe "przebicia" jaki typ

Odnośnik do komentarza

hej,
mam wrażenie po przeczytaniu Twojego pytania, że..dużo doświadczeń życiowych przed Tobą. Postaram Ci sie odpowiedzieć na to pytanie (mimo, że jestem kobietą;), ale myślę, mężczyźni się ze mną zgodzą.
Nadużywanie alkoholu nigdy nie wyjdzie na dobre. napić się od czasu do czasu ze znajomymi, to co innego. oczywiście nie namawiam do picia. Nie wierzę też w to, że picie czy nie picie wpływa jakoś na relacje między ludźmi- czytaj: pokazując, że umiesz się upić, nie sprawisz, że ktoś Cie polubi, pokocha itp., to ryzykowna droga do nikąd.
2). nerwy lepiej wyciszyć, pracując nad sobą, można też zasiegnąć pomocy u psychologa, psychiatry.
3) Nie ma ludzi idealnych- może trafić się ktoś inteligentny, ale np. chamski (a do tego np. alkoholik:P) lepiej to wszystko wypośrodkować. ewarto pracować nad rozwojem sobie. Każdy uważam znajdzie taką dziedzinę, która go interesuje, w której może się realizować.

Odnośnik do komentarza

Jestem kobietą, ale postanowiłam się wypowiedzieć.
Myślę, że dziewczyny określone przez Ciebie jako "niegrzeczne" itd są rozrywkowe, a niektórzy mężczyźni lubią się po prostu dobrze zabawić. Takie kobiety są pewniejsze siebie i w ogóle. Natomiast mężczyźni, którzy myślą o poważniejszym związku wybierają kobiety, które mają mniej więcej poukładane w głowie.
Aha, niepalenie i niepicie alkoholu przypisujesz tylko do tych grzecznych dziewczyn. To nieprawda. Przecież nawet porządna dziewczyna, która jest inteligentna, mądra i atrakcyjna może palić papierosy lub od czasu do czasu pójść na piwo ze znajomymi. Sama jestem spokojna, w miarę uporządkowana, grzeczna, a jak wyjdę gdzieś ze znajomymi to nie siedzę w kącie i czasami wypiję piwo. I z tego powodu chyba nikt nie będzie uważał mnie za jakąś pijaczkę, co to ma nie po kolei w głowie.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina_123321

Moim zdaniem wysrodkowanie bedzie najlepsza opcja - jesli bylabym facetem to szukalabym kobiety madrej, inteligentnej, czyli poukladanej, ale tez pewnej siebie, troche zadziornej, lecz nie bezczelnej.
Pewnosc siebie moim zdaniem najbardziej dziala na facetów, dlategotez staram sie ja w sobie stale budowac :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

jak narazie same kobiety się wypowiadają :) moim zdaniem tu nie ma znaczenia, bo ilu mężczyzn tyle gustów. Sądzę, że jesteś bardzo młoda, najlepsza rada na to jak zdobyć chłopaka to być sobą. Nie udawać bo ściema zawsze prędzej czy później wyjdzie na jaw

Odnośnik do komentarza

Ja wiem,ze bycie soba jest najwazniejsze, ale chodziło mi tu raczej o cos takiego, ze sa dwie dziewczyny :
Jedna nadużywa alkoholu i ciągle pali, jst wulgarna, brakuje jej kultury
Druga pije okazjonalnie, czasami zapali ale bardzo rzadko, jest kulturalna, miła, sympatyczna i inteligentna

Nie chodziło mi o to,ze ten drugi typ kobiety jest 'swiety', oczywiscie mozna sie napic, od czasu do czasu siegnac po jakas uzywke ale nie dzien w dzien :)
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina_123321

Taka pewnosc od razu dodaje kobiecie seksapilu :)
Gdy jest pewna tego ze dobrze wyglada, ze jest inteligentna i ma blysk w oku to automatycznie zwraca uwage mezczyzn.
Moim zdaniem :)

Faceci chyba lubia takie przekoory ;)
Pisze tak chyba dlatego ze sama chcialabym taka byc :D

Odnośnik do komentarza

Komercha
Jedna i druga będzie miała adoratorów, kwestia tylko jakich

Dokładnie! Ilu facetów, tyle gustów. Jeden będzie szukał pewnej siebie, wręcz nawet apodyktycznej kobiety, bo będzie lubił siedzieć pod pantoflem. Inny poszuka dla siebie tej mądrej, inteligentnej, opanowanej, rozsądnej, która ma poukładane w głowie, jest miła, empatyczna, odpowiedzialna. Ktoś lubiący ryzyko, adrenalinę, imprezy, rozrywkę, może szukać kobiety bardziej "rozrywkowej", lubiącej się zabawić, towarzyskiej, niepokornej buntowniczki. Nie ma co generalizować. Wybór partnerki zależy od tego m.in., jaki mężczyzna ma charakter, osobowość, co mu imponuje, jaki ma system wartości, jak został wychowany, jaki schemat rodziny wyniósł z rodziny pochodzenia itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...