Skocz do zawartości
Forum

Zdrada przez telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość akros123

Szczerze porozmawiać z mężem. Może brakuje mu czegoś w łóżku, może nie zaspokajasz go do końca jak on by chciał i on szuka tego gdzie indziej. Musisz porozmawiać z mężem, ale pamiętaj, nie mów mu, że znalazłaś ten numer w telefonie, bo on zarzuci Ci, że go szpiegujesz i będzie miał racje. Zapytaj go na spokojnie, czy czegoś mu brakuje w łóżku, może wprowadźcie coś nowego. Najważniejsze to porozmawiać na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Też myślę, że to nieładnie grzebać w telefonie małżonka. Takie związki są o wiele szczęśliwsze gdzie w nieświadomości o osobie trzeciej żyje się latami :/
Ja bym postarała się nic nie mówić, ale szpiegować dalej, bo może to czubek góry, a prawdopodobieństwo że się sam przyzna jest jak 1:1000. Jak będziesz wiedziała ile tego jest i czy na telefonach koniec i początek, to wtedy podjąć jakąś strategię.

Odnośnik do komentarza

aga 44, prawdopodobnie Twój mąż szuka jakichś doświadczeń seksualnych, jakich nie realizuje albo nie może zrealizować z Tobą. Czy rozmawiacie o swoich potrzebach, marzeniach, fantazjach seksualnych? Odpowiedz sobie na pytania, jak wygląda Wasze pożycie seksualne, czy każde z Was jest zadowolone z jakości seksu, czy i czego Wam brakuje? Ten temat warto poruszyć z mężem, by dopytać o jego odczucia i potrzeby. Raczej nie radzę przyznawać się do tego, że szperałaś w komórce męża, bo będzie miał do Ciebie słuszne pretensje, ale na pewno miej oczy i uszy szeroko otwarte. Obserwuj męża, jak się zachowuje, czy nie wykazuje jakichś dziwnych, podejrzanych zachowań, czy wraca później z pracy, ma jakieś "dodatkowe" zlecenia, musi robić "nadgodziny", czy nie unika stosunków z Tobą itp.? Jeżeli zauważysz coś niepokojącego, porozmawiaj z nim spokojnie i spróbujcie wyjaśnić tę sytuację. Może Twój mąż ma jakieś problemy seksualne i wstydzi Ci się przyznać? Może potrzebna jest wizyta u seksuologa? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Też sobie nie wyobrażam związku który jest szcześliwy w takiej sytuacji. Wracając do temtu to może skoro wasza sytuacja finansowa nie jest zbyt dobra to jest to jakiś sposób na rozładowanie stresu i ucieczkę od problemu?
Być może jest tak jak piszą dziewczyny, że szuka tego czego nie ma u niego w domu, może wasze życie łóżkowe nie jest takie jak kiedyś i mu to przeszkadza

Odnośnik do komentarza

Niewiedza to błogosławieństwo a ja jako ten co przeszedł taka sytuacje mający doświadczenie zdradzę swój pogląd na to. Facet ma na temat swojej zony fantazje niestety ona nie zgadza się z nimi stanowczo odmawiając .Powiedzmy niech to będzie miłość Francuzka, tak wiec facet realizuje swoje fantazje z obcymi i dalej będzie je realizował bo nie ma tego w osobie zony Dalej.. nawet jeśli zona się zgodzi to on celem porównania i tak za jakiś czas znów pójdzie bo w takich związkach zawsze znajdzie sytuacja w której ona znów odmówi, bo on ja zmusza na coś na co ona nigdy ochoty nie miała , a on znów zasmakuje gdzie indziej bo ona mu nie daje tego czego on chce Tu tez pewna psychologiczna tendencja do górowania w zwiazku się nasuwa kto rządzi ,a kto się buntuje i poddaje. Reasumując wbrew pozorom i przyjętej opinii ze facet to świnia muszę powiedzieć ze tez ma uczucia, potrzeby, fantazje, wprawdzie dużo prostsze i mniej obrazowo skomplikowane niż kobiece, jednak ma, a panie zachęcam do większej otwartości na sprawy seksu, należy tez dozować ale z głową bo i od nadmiaru tez się znudzić można Sytuacja w rodzinie ,stres nadmiar pracy i nierozumienia współmałżonka tez ma duży wpływ na relacje . A jak wam czegoś brakuje to nic na przeszkodzie nie stoi aby spróbować gdzie indziej realizować swoje fantazje tez macie do tego prawo ,co wam szkodzi odegrać się . I pod żadnym pozorem nie przeglądajcie telefonów zauważcie ze faceci wam nie przeglądają kontaktów SMS-uw to wy jesteście podejrzliwe bo macie kompleksy i boicie się. Więcej wiary

Odnośnik do komentarza

Fantazje , fantazjami ,ale bez przesady ,żeby na to wydawać jeszcze kasę....,dla mnie niewyobrażalne w związku i jeszcze wątpliwa satysfakcja...przez telefon!? Dla mnie to jakaś paranoja...dodatkowo od tego też się można uzależnić,

a człowiek chyba ma rozum i wie ,że nie da się w życiu spełniać wszystkich zachcianek,
tak ,że mężczyźni jak jesteście w związku i chcecie fantazjować to tylko we własnej głowie ,bo jednak związek do czegoś zobowiązuje.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

ka-wa
~przeczytałam
Takie związki są o wiele szczęśliwsze gdzie w nieświadomości o osobie trzeciej żyje się latami :/

I potem ...bum:D
Nie wierzę w szczęśliwość takich związków,chyba ,że na pokaz, bo jeśli jest taka sytuacja to zawsze są i jakiejś podejrzenia...

To był rodzaj humoru ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...