Skocz do zawartości
Forum

Myśli o samobójstwie z powodu braku miłości


Gość załamany- bardzo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamany- bardzo

Witam, jestem w średni wieku, pochodzę z miasta. Mam siostrę, brata i bratową. Mam dylemat. Rodzeństwo dobrze się usytuowało w życiu mają swoje rodziny. Ja natomiast nie mogę sobie ułozyć "głupiego przysłowiowego życia" ,ciągle mam same niepowodzenia w miłości. Dziewczyny mnie żucają, nie chcą mnie, uciekają ode mnie. Jestem załamany i zdruzgotany. Nawet nie chcą ze mną rozmawiać przez czat, fbook, o telefonie nie wspomnę bo to porażka. Chcę popełnic samobójstwo ! Czy to będzie dobre rozwiązanie dla mnie? Proszę o pomoc w mojej sprawie, co robić ???

Odnośnik do komentarza
Gość załamany- bardzo

kochałem kiedyś dziewczynę, parę lat temu lecz ona dostrzegłs moje wady nadmierna nadpobudliwość ADHD, intensywną namolność, niechciała spotykać się ze mna bo uważała że moje zachowanie zagraża jej. Nie widziałem w tym nic złego., dopiero gdy lekarz uświadomił mi że trzeba troszke spokojniej podchodzić do ludzi. Kobiet nie można ciągnąć za warkocze gdy te niechcą zostać. Nie mam podejścia do kobiet, nic a nic !
Wkroczył tez u mnie kryzys wieku średniego DDA, jestem stary, myślę o tym często a przecież tak nie jest. Czy to jakieś przesilenie mnie dopadło ?

Odnośnik do komentarza
Gość bumbumbec

Na prawdę chcesz skończyć ze sobą bo nie możesz znaleźć dziewczyny?
życie to nie tylko zona, to także samorealizacja, poczucie spelnienia, kariera etc. Na prawde tak baaaaardzo Tobie to przeszkadza że brat ma juz żonę a ty jeszcze nie?

napisales ze byles namolny. Wiesz, nikt nie lubi byc osaczany. Jak czesto sie kontaktowales z ta która kochales? Moze jakos pomożemy, doradzimy :)

Odnośnik do komentarza

załamany- bardzo, popełnienie samobójstwa z powodu braku kobiety to jest niedorzeczny pomysł. Nie wiesz, czy np. jutro nie spotka Cię miłość... Nie możesz tego przewidzieć. Poza tym, bumbumbec słusznie zauważył(-a), że nie musisz mieć takiego samego życia jak rodzeństwo, brat czy siostra. Żona to również problemy ;) A tak na poważnie jest wiele innych sposobów na "samotność", np. rozwój własnych pasji i zainteresowań, praca zawodowa, spotkania z przyjaciółmi. Jestem pewna, że jeżeli byłbyś zadowolony sam z siebie i ze swojego "samotnego" życia, umiałbyś czerpać radość z każdego dnia, to również i kobiety bardziej by do Ciebie lgnęły. Nachalnością na pewno niczego nie wskórasz, a możesz jedynie zniechęcić do siebie potencjalne kandydatki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...