Skocz do zawartości
Forum

Wyobcowanie i ogólna niemoc w działaniu


Gość Ddak 61

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ddak 61

witam, jestem chłopcem w wieku 30 lat, pisze chłopcem celowo, bo na mój wiek jestem niedojrzały. Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić się zawodowo, ze względu na moją bierność i zarazem strachliwość w podejmowaniu decyzji, czy to w szkole czy to w pracy. Taki jakiś otępiały się zrobiłem, zamknąłem się w sobie jeszcze bardziej i myślę że już się nie otworzę ani na świat ani na ludzi. Chciałbym się zmienic lecz nie wie co mam zrobić? Być bardziej "do przodu" nie cofać się ze wszystkim czy jak ?? Może mi ktoś coś doradzić ? Bo sam nie wiem co robić. Może to jakaś choroba mną owładnęła a ja jestem jakiś nieświadomy? Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Gość Ddak 61

dodam, ze staram się by mi jakoś wychodziło, tzn, żebym dokończył to co zrobiłem w pracy czy w szkole, ale nic, kompletnie nic. Jakaś blokada jest we mnie, coś mnie hamuje od środka i czuję że nic mi się już nie uda. Cofam się ze wszystkim w swoim życiu, czuje się po prostu przegranym "facetem" ,chłopcem, bo facet to coś w życiu działa i mu wychodzi a mnie nic, kompletnie ! Tyle przykrości mnie spotkało, miałem trudne dzieciństwo i młodość, bo byłem albo za bardzo nieśmiały albo za bardzo "hop do przodu" i rzeczywistość dała mi w kość, ot i całe moje biadolenie ,zle się z tym czuje, bardzo zle !

Odnośnik do komentarza
Gość Ddak 61

wiem, wiem, ciągle tkwie w sferze marzeń, baśni, i stąd moja lekkomyślność jak senne urojenia, że jest świetnie, fajnie, lecz w realny świecie mam totalny "brutal" i to mnie dobija bo nie umiem sobie z tym poradzić ! Mały chłopiec jestem ...buuuuu

Odnośnik do komentarza

Ddak 61, drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy i stwierdzić ze 100% pewnością, że Twoje zachowania wynikają z syndromu Piotrusia Pana. Możliwe, że masz niedojrzałą osobowość, ale rzetelna diagnoza wymaga wizyty u specjalisty - psychiatry albo przynajmniej psychologa. Dopiero w oparciu o rozpoznanie można wdrożyć odpowiednie leczenie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...