Skocz do zawartości
Forum

Konwersacja z chłopakiem przyjaciółki


Gość Zazauuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam przyjaciolke (nazwijmy ja Maria), z ktora nie znam sie dlugo, ale z pewnoscia moge ja tak nazwac bo pomogla mi w bardzo trudnej sytuacji, a to najlepsza okazja by poznac czlowieka. Mamy staly kontakt, mieszkamy w dwoch roznych panstwach, ale planujemy spotkanie latem. Poznalysmy sie za granica. Ona jest w zwiazku i tam mieszkala z tym mezczyzna. Mowila, ze jest dobry uczciwy i ze ja kocha, gdy wyjechala nie urwal z nia kontaktu, rozmawiali czesto przez telefon, on pisal publicznie, ze ja kocha, spotkali sie miesiac temu. Znalam go jeden dzien, a w zsasadzie: okolo 20 minut...sprawial mile wrazenie. Pracowity, sympatyczny. Dzis, po wielu miesiacach zaprosil mnie do znajomych na facebooku i napisal miej wiecej tak: czesc, jak sie masz. Odpowiedzialam, ze dobrze, zapytalam co u niego...ot zwykla wymiana zdan, w koncu napisal: mam nadzieje, ze sie zobaczymy. Zdziwilo mnie takie przyjazne nastawienie jak to odebralam, napisalam ze ja tez, i ze mam nadzieje zobaczyc sie tez z Maria. Zapytal czy chce przyjechac do X miasta. . Zapytal co robie. Napisal, ze wciaz ladnie wygladam. Wtedy bardzo sie zdziwilam i przestraszylam. Odpisalam czym sie zajmuje, szybko napomknelam o Marii a na koniec dodalam, ze odwiedzie miasto X jesli ona wybierze sie tam razem ze mna. Bylam w szoku, balam sie, ze on do mnie, jak to sie mowi, zarywa. Prosze, nie przestraszcie sie z kolei mojej byc moze paranoi. Jestem totalnie naiwna a przy tym mialam fatalne doswiadczenia z mezczyznami, do prawdy...nic mnie by nie zdziwilo...Co ja mam o tym myslec, z jednej strony skarcam sie za paranoje z drugiej cos mi mowi ze cos jest nie tak, to jego ''wciaz pieknie wygladasz'', i nadzieja, ze mnie zobaczy, uznalam na poczatku za bycie przyjaznym,w koncu chyba wie ze przyjaznie sie z Maria... mialam nadzieje, ze chodzi o spotaknie w trojke ale juz nie wiem co myslec. Rozmowa byla w innym jezyku, ale oczywiscie zachowalam sens wypowiedzi, to byly proste krotkie zdania

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

No gdyby facet tak do mnie pisał pomyślałabym, że coś jakby zarywał, czyli tak jak Ty. Ale można to złożyć na karb zawiłości językowych, możliwe że on też nie pisał w swoim ojczystym języku i możliwe że on jest muzułmaninem? ( to już moje uczulenie).

Odnośnik do komentarza

nie wiem, widzialam go 20 minut...

przypadkiem nic jej nie mowic?

i czy bylam zbyt mila do niego? odpowiadalam pelnymi zdaniami z emotikona usmiechnieta, co odpisywalam - juz wiecie....
mi nawet przez mysl by nie przyszlo zeby z nim w taki sposob pisac stad moj szok, i nigdy bym nie miala na to ochoty, obrzydliwe, nawet za milion dolarow!!! a mimo to mi glupio, ona jest taka kochana, tak mi pomagala gdy facet mnie skrzywdzil, moze bylam zbyt mila? :(

Odnośnik do komentarza

o nie :( czytam ta rozmowe i on na poczatku napisal, ze ma nadzieje ze mnie zoabczy a ja napisalam: tak, ja tez i mam nadzieje zobaczyc marie - bo do mnie nie dotarlo o co moze mu chodzic ;/ dopiero pozniej...myslalam, ze to taki styl bycia, ze chce spotkac sie w 3 czytajac to zdanie :( czy on mogl to odebrac inaczej? i jak to sie czyta z boku? ''tak, ja tez, i mam nadzieje zobaczyc marie''? :(

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Będąc tą Marią chciałabym wiedzieć, że mój facet zachowuje się dziwnie do mojej przyjaciółki. Może wiedząc, że jest podejrzany chciałabym go sprawdzić. Nic z tego nie musi wyniknąć, ale chyba lepiej jak nie będzie marnować sobie lat z gościem, który rwie inne panny będąc z nią.
Gmoże on też mieć taki styl jak ktoś napisał, ale jak masz wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

~Zazauuu
o nie :( czytam ta rozmowe i on na poczatku napisal, ze ma nadzieje ze mnie zoabczy a ja napisalam: tak, ja tez i mam nadzieje zobaczyc marie - bo do mnie nie dotarlo o co moze mu chodzic ;/ dopiero pozniej...myslalam, ze to taki styl bycia, ze chce spotkac sie w 3 czytajac to zdanie :( czy on mogl to odebrac inaczej? i jak to sie czyta z boku? ''tak, ja tez, i mam nadzieje zobaczyc marie''? :(

dziekuje za odpowiedzi, prosze o odniesienie sie do tego, przerazilam sie...

Odnośnik do komentarza

no a wy jak odbieracie te moje slowa?

sluchajcie co odkrylam...zarowno ona jak i on na facebooku maja siebie w znajomych dodanych jako ostanio! czyli musialo cos byc na rzecyz i ktos kogos usunal z facebooka, dodali sie z powrotem chyba w czoraj :(

Odnośnik do komentarza

przezywam bo jak jej kiedys powiem to pokaze ta rozmowe, bedzie chciala widziec a boje sie ze bylam zbyt uprzejma i entuzjastyczna...wczoraj do mnie dzownil na widoerozmowach i napisalam: dzwonisz do mnie ale po co??? on odpisal sorry ide spac, a ja: no juz pozno

Odnośnik do komentarza

Powiedz Marie, że z tobą rozmawiał i chciał się umówić.
Zapytaj, czy nadal są razem, może zerwali?
Jeśli nie, to dobrze, by ona o tym wiedziała, czyli o tym, że facet nadal szuka nowych znajomości.
Jeśli tak jest, to i ty nie zawracaj sobie nim głowy, bo on nie jest wart tego.
Czy musisz jej pokazywać wasze rozmowy? Nie możesz wykasować?
Jeśli nie to wytłumacz jej, że byłaś pewna, że macie się spotkać we trójkę.

Odnośnik do komentarza

nie chce wykasowac zeby miec dowod, nie na to ze pisal, ale na to, ze go nie prowokowalam na przyklad
tak wytlumacze
fuj, bez obaw, nawet mi nie przyszyszlo do glowy by sobie nia zawracac
hmm czyli radzisz napisac. stresuje mnie to i mi bardzo glupio...boje sie ze ona chcac nie chcac zacznie odczuwac do mnie niechec lub pomysli ze pisze bez zazenowania...

Odnośnik do komentarza

Napisalam do niej dosc wyczerpujaco, odpisala mi, ze to moze byc jego brat bo czasami korzysta z jego konta, ale ciezko mi uwierzyc, ze by sie nie przedstawil, powiedziala ze pozniej porozmawia z bylym. No wlasnie, bo z nim zerwala, ale mowila ze dobrze sie cuzje....Pozniej nie wyjasnila tylko napisala ze bardzo mnie z ato przeprasza i ze go moge zablokowac jesli chce. Dziekuje za porady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...