Skocz do zawartości
Forum

Związek na odległość


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak jestem z Kobietą jakieś 10 miesięcy z czego kilka miesięcy spedzamy oddaleni od Siebie z powodu jej pracy w Niemczech jako opiekunki do Osób starszych, do rzeczy. Od jakiegoś czasu bardzo irytuje mnie jej zachowanie;/ mianowicie chodzi o smsy z tym jest największy problem! wcześniej, pisała ich nonstop i co chwile, ale teraz mówi mi że ona nie ma już takiej potrzeby pisać bo wiem co ona robi tam! bardzo dziwne ale jakoś wczesniej tak nie było !!!! nagle teraz!!!po woli nie wiem o co juz w tym wszystkim chodzi!!!! POtrzebuje pomocy bo coraz częściej się kłócimy!!!! dodam ze jedzie na 6 tygodni i wraca z powrotem po 2,3 miesiacach,, Liczę na jakieś konkrety martwi mnie to !!!

Odnośnik do komentarza

Przeważnie na początku związku jest inaczej ,bo człowiek się stara spełniać oczekiwania partnera,ale ile można...,wracamy wtedy na swoje tory,
dziewczyna nie widzi też potrzeby pisania codziennie smsów bo i pewnie nie ma o czym,
jakby chłopak nie miał do mnie zaufania i nawet powodu smsów ,robił wymówki,to bym poważnie zastanowiła się nad tym związkiem,
masz ochotę pisać codziennie ,to pisz ,ale nie wymuszaj na niej tego samego,w ogóle nie powinno się nic wymuszać na partnerze.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Coraz częściej się kłócicie...to może być też wytłumaczenie, czemu nie chce jej się pisać.
Ty pisz, ale z czułością i miłością, to może i ona nabierze znowu ochoty na częstsze pisanie. Ale jak ma wysłuchiwać pretensji, to może jej się wszystkiego odechcieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...