Skocz do zawartości
Forum

Wysłanie listu do matki żołnierza


Rekomendowane odpowiedzi

Odkręcić się nie da i warto to zapamiętać na przyszłość :-)

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Więc się uspokój. Chłopak przyjedzie, a ty będziesz znerwicowana i rozhisteryzowana.
Chcesz tego?
Nerwy to delikatna sprawa, jak się wpadnie w "doła" to zwykle jest coraz gorzej.
Weź sobie jakieś ziołowe środki na nerwy, trochę popracuj nad psychiką, nad polepszeniem samopoczucia.
Wybacz sobie błąd, który popełniłaś.

Odnośnik do komentarza

Kwiaty z przeprosinami można wysłać przez pocztę kwiatową,

jeśli mówił ,że po rozmowie z mamą zdecydował ,to absolutnie nie jest równoznaczne,że ona mu kazała jechać,

zrobiłaś to z głupoty wiedząc ,że i tak nie przyniesie to oczekiwanego efektu,więc pytam ,po co?

Najpierw myśl,dopiero rób...,to tak na przyszłość.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Bez sensu. Skoro to jest żołnierz wojsk specjalnych, to raczej na pieleniu ogródków zarabiał nie będzie. Skoro to dwa miesiące, to może zapomniała już ta kobieta o tym, chyba że napisałaś jej bardzo brzydko, a to ju Ty wiesz. I nie boli Cie to że jej tak napisałaś, tylko to że on sie dowiedział. Wybaczył Ci, skoro Cie krył, to chyba dużo. Kwiaty sobie bym darowała, żeby już nie wracać do sprawy. Ale tak, za błędy się płaci.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Fajnie byłoby tak móc wymazać gumką wszystko co się w życiu nabroiło i chciało wybielić, wtedy zamówiłabym z Chin taką wielgachną gumę i tarła ile wlezie. Pewnie nie tylko ja.
Jak chcesz to odkręcać, to czeka Cie konfrontacja, możesz napisać znowu list, że żałujesz tego co napisałaś itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...